IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Момче с ел.тротинетка изскочи на булевард, помете го кола


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

134
Пълно идиотче.
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Това момченце изобщо си няма идея къде се намира.Тротинетката не му е проблем-проблема е в главата-празна е!
отговор Сигнализирай
133
Законът!
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Уважаеми писачи,Не са нужни правила или законови промени, за тези превозни средства. Който не знае, нека прочета ЗДвП. Там ясно е казано какво е МПС, къде трябва да се движат и по какви правила. Ако не знаете, да Ви кажа: велосипеди и тротинетки не могат да се движат по тротоарите; изключени правят велосипедисти на възраст до 12 години; МПС е всяко ППС, което има двигател, без значение от неговата технология;Изводите оставям на Вас. Стига сте търсили специални парила за тротинетките. Край :)
отговор Сигнализирай
132
Гост
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Всеки да се учи от грешките си и да носи отговорност за себе си,а не да обвинява другите. Големи дискусии от които едва ли има някаква полза.Все повече младежи търсят адреналин и разнообразие в ежедневието си.
отговор Сигнализирай
131
Така е ..
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Сталин: Няма тротинетки , няма проблем.
отговор Сигнализирай
130
13
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Тротинеткаджията е напълно изпаткал. Но този номер, а и много други, са ми ги правили всякакви. мотористи, велосипедисти, пешеходци далеч от светофар и пешеходна, градския транспорт също ми го правил много пъти, за автомобили да не говоря. Ако не караш бавно с голяма дистанция блъскаш законно, но тънкия момент е, че освен че ще губиш повече време, ако караш бързо и блъскаш, губиш и пари, защото колата ти се амортизира от ударите. Добре че Ганьовистан изчезва в тръбата на историята.
отговор Сигнализирай
129
Jenn
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Незабавно е нужно изготвянето на правила за управляване на електрически тротинетки. Въпреки че в случая не е нужен закон, за да бъде някой предпазлив и да се оглежда.
отговор Сигнализирай
128
.
преди 5 години
Харесвам 10 Не харесвам 15
Добре, че хлапето е здраво, можеше да бъде много по-лошо, останалото което сте написали е звука на бруталното оскотяване и опростачване на един ,заслуженоо заминаващ си народ.
отговор Сигнализирай
127
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 30 Не харесвам 3
ПРАВИЛНО! Момчето няма вина. Тротинеткит са виновни!!! Хората яко са изтъпели...
отговор Сигнализирай
126
Тротинетката
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 13
И аз гледах клипчето. Ми като някой кара тротинетка, кмета трябва да забранява движението и на пешеходци! Веднага да сменим Фандъкова с тая..... как се казваше.... Тя ще забрани движението на пешеходци! Велика е!
отговор Сигнализирай
125
Оградата
преди 5 години
Харесвам 26 Не харесвам 0
Ако тротинетката се е джаснала в ограда - виновна е оградата!
отговор Сигнализирай
Новини