IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

За какво ще бъде похарчен бюджетът на София?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Е, бре
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Много късно я пуснахте тая статия. Ракиените "воеводи" вече за трети път се напиват, не са в кондиция за писане и червени палчета. Едно палче- една ракийка. Коментар- мезе и поздрав от Шишо воевода.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 12
Една жена ми каза, че Фанъкова ходи на работа с тролея, вземете си бележкаоставете дизелите в гаражите си.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 10
До Анонимен 7три пъти съм виждала фандъкова в тролея
отговор Сигнализирай
5
Карлос Ескубар
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Побойниците и приемащите химически субстанции на други места са по затворите или поне на специални програми, не са на постове, пък били те и постове за нищоправци на бюджетна хранилка.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Насроявам Фандъкова и подопечните и да ходят на работа с градски транспорт. Нека дадат пример.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
от този по-голяма недомислица няма. От центъра на София можеш да отидеш над 20км на цената на един билет, а в останалите градове това си е извън градски транспорт. Същата глупост и с метрото за една метростанция и за 20 все един билет. В София трябва да се въведе зоните пътуваш в една зона плащаш по-малко, от една зона в друга зона по-скъпо и т.н
отговор Сигнализирай
2
Чеверме
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Казионните националисти отново в действие.
отговор Сигнализирай
1
Карлитко
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
За адвокати, да защитават утайките, дето бият бездомни старици или шофират с подсъдни промили.
отговор Сигнализирай
Новини