IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Тежка катастрофа: Моторист и пешеходка загинаха в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Столичан
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да се забранят мотоциклетите над 50 кубика в столицата! И без това само шум вдигат, замърсяват и загиват хора!
отговор Сигнализирай
31
Стати
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
А, С коронавирус ли са? Загиналите.
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
До Жо100 метра към Младост е пасарелката за Walltopia, но дори и да не пресича по него, подлеза отдолу е чист! На Цариградско няма място! Моториста явно е сложил една единица пред 80те. Цяла нощ бръмчат по Цариградско...при това не с 80!
отговор Сигнализирай
29
R
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
До 1 турчин с 4 книжкиАма ти верно ли си виждал турчин в учебна кола :)
отговор Сигнализирай
28
Az
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 12
Жалко за момчето. А тая овца дали е пресичала на пешеходна пътека? Само питам де.
отговор Сигнализирай
27
Ай стига
преди 4 години
Харесвам 23 Не харесвам 8
Айде стига!!!!! ОПОМНЕТЕ СЕ ХОРА!!!! Нищо не може да оневини безотговорното каране ! Нищо не може да върне отнетият човешкия живот! Нищо не може да върне времето назад! Това по българските пътища е безумие на безумци. И само ние може да го спрем !
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 21 Не харесвам 4
Гадна работа. Но според мен ако е карал с 80 км могъл е да избегне удара.
отговор Сигнализирай
25
Жо
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
До Анонимен 24 "До Жо"Нарушението е, че по улиците свободно се разхождат бездомни кучета. Те трябва да са прибрани в кучкарници.
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 9
До ЖоНа това място често пресичат и бездомни кучета.Те какво нарушение са извършили?
отговор Сигнализирай
23
Жо
преди 4 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
СЛУЧАЯ става в края на моста на "кръговото" на 4-ти км в посока Центъра.Имаме две нарушения на Закона за движение.Първо-Пешеходката пресича Цариградко шосе без да ползва подлез. Но, замислете се, как сама жена ще премине в полунощ през подлез, пълен с наркомани и клошари. Второ-Мотористът се е движил с много над разрешената скорост от 80 км/ч. На една снимка ясно се вижда, че моторът се е плъзнал на 200 метра от мястото на удара.За съжаление, и пешеходката и мотористът са загинали.
отговор Сигнализирай
Новини