Когато си докарал повече хора отвън пред театъра отколкото вътре, и все още не загряваш къде е проблемът.
отговорСигнализирай
375
Прокурор преди 5 месеца
22
До Съдия А ти пък ЗНАЕШ ЛИ, че нашите герои от Сръбско-българската война, СЛЕД ЕДНА ГОДИНА БЯХА ОБЕСЕНИ явно за награда, че ни спасиха от сръбска окупация и за благодарност.Но историята си има продължение. Оставаме без тези способни талантливи офицери. Но в 1912 година отначало имаме победи (срещу турското опълчение: старци и юноши!) Сетне войната се затяга, Чаталджа и прочее. Идва и разгрома ни в 1913 г. И става ясно, че армията се командва от некадърници, защото героите ни бяха обесени.
отговорСигнализирай
374
Анонимен преди 5 месеца
25
Идват тежки времена за всички видове гангстери - комунистически, ислямски, юдейски.... които от 2 хиляди години искат да затрият Свободата на Словото - Християнството!
отговорСигнализирай
373
Чичи Ел преди 5 месеца
25
До Ел Чичи Неграмотен и невежж си! Малкович не е сърбин, а ХЪРВАТИН! Колко имаш по география в даскалото? Двойка вероятно? То ти личи.
отговорСигнализирай
372
Българин преди 5 месеца
410
Нашите дето през живота си не са стъпвали в театър, сега решиха, че една пиеса за българи е обида за българите. Скоро ще обявят Алеко Константинов за национален предател, че Бай Га-нь-о е твърде тежка карикатура на средностатистическия българин, която на нашите нац-исти, пардон, националисти, не им понася. Кфо да ги правиш, националистите са най-тънкообидните, като ощипани моми са. И бият само като са по 40, иначе като ги хванеш 1 на 1, пълнят гащите.
отговорСигнализирай
371
Маг Минчо преди 5 месеца
10
Артистът спокойно може да напише римейк на пиесата ,като я нарече "Българо-българската война,в която бях неволен участник"
отговорСигнализирай
370
Кралят на Бонго преди 5 месеца
71
Неее, сложи я за да ни се изплюеш в лицето. И тъй като ние не сме свикнали да ни обиждат гостите ни, ние те нарекохме т***п***к, какъвто си.
отговорСигнализирай
369
Ел Чичи преди 5 месеца
112
Сърбин поставя подигравателна за българите пиеса в Народен театър в София.Няма такава гавра.
отговорСигнализирай
368
До 405 преди 5 месеца
30
А пък Тръмп е с немски произход...внук на дядо си Фредерик Тръмп!!!
отговорСигнализирай
преди 5 месеца
преди 5 месеца
преди 5 месеца
преди 5 месеца
преди 5 месеца
преди 5 месеца
преди 5 месеца
преди 5 месеца
преди 5 месеца
преди 5 месеца