IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Потърси България... с джебчиите и проститутките


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

102
Мишо
преди 13 години
Харесвам 43 Не харесвам 14
А рускините в комплекса,кой ше спре...да проституират???!!!!
отговор Сигнализирай
101
екс
преди 13 години
Харесвам 58 Не харесвам 8
Не сме лошо племе, не е до държава ... ПОЛИЦИЯТА НЕ СИ ВЪРШИ РАБОТАТА !!! Не хората да дават акъл, как и кога полицията да се появи, за да хване джебчиите. Полицията САМА трябва да намери начин. Хайки ли, дебнене ли, каквото ТРЯБВА - нейна си работа - за тва получават пари !
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
до109Дано да е българска, а не ***. И после жалби в районното, че *** те е преджобила не искаме. :))
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 37 Не харесвам 9
тая кремена от ст загора да не би да пише с п.чката си на тая шльокавица, по подобие на оня дето рисуваше с х.й!?
отговор Сигнализирай
98
Bo
преди 13 години
Харесвам 44 Не харесвам 10
Що не ги пращат по затворите. В Америка и Канада има трудови лагери за малолетни престъпници.Нашите кога ще открият топлата вода и ще направят същото.
отговор Сигнализирай
97
sas
преди 13 години
Харесвам 58 Не харесвам 8
Не е ли по-добре да командироват немски полицаи и един-двама немски прокурори за сезона? Мисля, че ще е и по-евтино, и мноооого по-ефективно.
отговор Сигнализирай
96
Ромлянин
преди 13 години
Харесвам 38 Не харесвам 9
Изнасяйте се в саудитска Арабия ,какво чекате!!Таман ще ни се очисти държавата от ***!!
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 43 Не харесвам 8
Края на интервюто олицетворява всичко: *** държавата! :D
отговор Сигнализирай
94
Бях там
преди 13 години
Харесвам 62 Не харесвам 11
В Саудитска Арабия - където вярвайте има МНОГО какво да се краде, никой не смее, защото хванат ли те, ТОВА ПРАВИЛО ДЕЙСТВА И ДО ДНЕС - се реже ръката! Хората си се разхождат свободно по улиците, колите си оставят отключени, защото има насаден СТРАХ, че това не е редно и направиш ли го ще има последствия. А тука откраднеш ли, всеки ром знае, че ще му се размине. И сме ощетени НИЕ - Българите и чужденците
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 46 Не харесвам 9
Една стара азбучна истина : Има ли търсене ,ще има и предлагане ! Нали всеки знае , че особено в Сл.Бряг идват туристи , които не могат да си позволят почивка в престижни курорти ! Манталитета им не е по-различен от тези , които ги лъжат , крадат и обслужват ! Щом идват в курорт , където по улиците се продават *** , ризи , сутиени , причудливи и уродливи предмети наричащи се "сувенири " , какво да очакваме !
отговор Сигнализирай
Новини