IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

10 000 евро – депутатска заплата в Гърция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 19
Аз взимам 12 хиляди лева месечна заплата и едвам ми стигат за храна - за друго не може и да се мисли щото от както дойдоха ГЕРБ на власт цените експодираха, инфлацията е над хиляда процента месечно.
отговор Сигнализирай
58
50
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
50, 3000 стигат да се нахраниш и облечеш. Толкова.
отговор Сигнализирай
57
do 4
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Пич колкото и да те разстроя ще спомена че заплатата е в ЕВРО.... иначе си прав ....
отговор Сигнализирай
56
Истината
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
В Етиопия и Ангола заплатите са по 800 евро, пенсиите са им по 400 евро. От както ГЕРБ дойдоха на власт сме по зле от Ангола и от Етиопия!
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Д*а гадните византийци!!! То не става само с ядене, требе и акъл!!
отговор Сигнализирай
54
:)
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Поне не се редят по опашките за телефони :)
отговор Сигнализирай
53
Маврудчо Мискетов
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Ние българите нито сме по- ***, нито сме по- мързеливи от гърците. Нашият проблем е атавистичната обремененост идваща от робската психика на прародителите ни, която се проявява в манталитета на всеки българин в наши дни. Ние сме ***, които си траем когато ни мачкат, експлоатират и манипулират такива *** като Боко, Дянков и Цуци и като СерГея, Кобурга и Доган. Ние сме си виновни.
отговор Сигнализирай
52
МАЙМУНДА
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
В Албания средната заплата е 400 евро. По-зле сме и от Албания!!!
отговор Сигнализирай
51
Димо
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 19
Заплатата ми в България е 8500 чисти месечно + 13та + коледен бонус около 10 хил, а жена ми взима към 6 хил чисти месечно. И пак е трудно с две деца - в западна Европа цените са много по ниски. Тук ГЕРБ само всигат цените на бензина и на сиренето.
отговор Сигнализирай
50
zev
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
аз взимам 3000 лв заплата в България и НЕ ми стига!!!
отговор Сигнализирай
Новини