IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Цветанов: Ще сме безкомпромисни към насаждащите омраза


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

63
23
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
г-н цветанов,към киро *** ще бъдете ли такъв?????????
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Абе Цветанов, ти си голяма лейка бе, мама му стара. Излез на улицата, влез в някоя кръчма, *** в някой завод и виж какво говорят хората- всички псуват *** ***. Ми че ти трябва да си безкомпромисен към целия народ бе ***. Ама да не стане на изборите народа да е безкомпромисен към вас?
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
А топло,ток газ -нагоре.Ние пеем с Веско.
отговор Сигнализирай
60
Наско
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Гнус ти си направен от омраза , наглец скрий се.
отговор Сигнализирай
59
84
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
ЦВЕТАНОВ -НОВИЯ МОРАЛ НА ГЕРБ
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
КАПУШ/кокоша въшка/!!!
отговор Сигнализирай
57
кучемраз
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
цар Ману е по брутален дори от Хитлер! Специални закони за Ромите в Индия отпреди 5000 години!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Закон на Ману, третият едикт /Авадана Шастра I/, който се отнася за "мръсните зеленчуци" специално за братята ***, определя лука и чесъна за единствена храна на чандала, позовавайки се на писанието, че не им се разрешават житни растения и плодове, съдържащи в себе си семена. При това на чандала се забранява употребата на огън и вода за приготвянето им. Същият едикт постановява, че чандала нямат право да черпят вода от реките, изворите и езерата, а само от блатните ръкави и следите в калта, оставени от животинските копита. Било им е забранено да перат дрехите си и да се мият, защото определената за тях вода е можела да се използва само за утоляване на жаждата. И накрая, на жените от кастата на ратаите шудра е било забранено да акушират жените чандала, а на последните - да си помагат една на друга при раждане. Резултатите от тази санитарна дейност не закъснели смъртоносни епидемии, жестоки полови болести. Самият Ману казва: Чандала са плод на лош брак, на кръвосмешение и престъпление. За облекло чандала могат да използват само дрипите на умрелите, за съдове употребяват строшени глинени гърнета, а за накити старо желязо. На богослуженията били длъжни да боготворят злите духове и без почивка да странстват от място на място. Забранено им е било да пишат от ляво на дясно, както и да използват за писане дясната си ръка тази ръка и изобщо движението от ляво на дясно са били добродетели, запазени за благородните.
отговор Сигнализирай
56
Загрижен
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Цветанов до кога ще обикаля страната за предизборна агитация? Във Варна и в момента давата по БНТ хора лежат по паважа и ги арестуват, той защо не е там? Нали е в Добрич? Мина ли времето, когато ходеше на мястото на екшъна?!
отговор Сигнализирай
55
за омразата
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Кой насажда с години наред тая омраза... Политиците, които ползват ромските гласове и затова трябва да протестираме пред парламента, тези политици объркаха цялата държава.Ако не бяха тези превилегии и тези мутрински номера и това нагло държане и да се правят на царе, нямаше да има протести. Искаме всички права и свободи, на само ромите и турците да искат и ние Българите искаме права и то най-вече че тази държава ния я подържаме с нашите данаци, а как ни се отплащате.
отговор Сигнализирай
54
Аделина
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
"Етническият мир е гарант за просперитета на България" Превод от юдейски на български:"Искаме *** докрай"Кой си купува банки, на кого са хотелите по морето.....на *** ли? Кой бетонира планините ни, че заприличаха на градове....*** ли? Къде са парите от пенсионните и здравните фондове.......*** ли ги откраднаха? Къде е реформата'' в здравеопазването, образованието, културата, социалните грижи.....пак ли *** са виновни? Къде са заплатите, пенсиите.....*** ли ги крадат пак? Защо, не може да върнете емигриралите българи......*** ли пак пречат? Господа управляващи, Защо разделяте българите, защо слушате Американците и насаждате етническата омраза сред нас? Защо се правите, че не разбирате. ЗАЩО?Ако сме народ, а не ***, трябва да се обединим и да излезем на протест, срещу правителството в България, а не срещу ромите! За това че има двоен стандарт, не са виновни ***...... а правителството! И в Канада, и в Швеция живеят ***, защо там ги няма тези проблеми ??? Всички медии лъжат, манипулират, всяват страх и облъчват. Говорят за "размирици", как арестуват, бият и оковават децата ни. Всяват страх! Извода, всеки разумен човек, може да си го направи сам !!!Иначе......Всеки народ си заслужава съдбата!Фондация Отворено общество на милиардера Джордж Сорос, с участието на местни олигарси, грижливо подготви и постави Бойко Борисов на власт!
отговор Сигнализирай
Новини