IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Отпадък за едни, плячка за други


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

98
SOS
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
БОЙКООООООООО,КЪДЕ СИ МУТРО ПРОСТА.ПОГЛЕДНИ ДОКЪДЕ СИ ДОКАРАЛ ЕЛЕКТОРАТА СИ.НЯМА *** НЯМА БЪЛГАРИ ,ВСИЧКИ ГЛАДУВАТ.,ПРОСТАКО *** *** СИ ЗАТРИ ДЪРЖАВА ИНАРОД!!
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Към 109Браво г-не,вие сте добър човек,за да се докажете споделете жилището и живота си с тези "нещастни хора" и ще ви повярваме!Ако имате пари,имоти ,мебели ,ще ви се зарадват много,а още по -добре живейте сред тях.
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Не мога да разбера всички тези расистки изказвания... Тези хора са опрели до там, че сметището им се струва като пир... Нормално е да нямат гордост, чест и морал. Те оцеляват както могат. Причината да не могат да се интегрират сте ВИЕ, които можете да ги погледнете със злоба и в най-тъжния момент от живота им. За изхвърлената храна ли им завиждате?
отговор Сигнализирай
95
аз
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
*** в българия нормално..а няма ли да видим снимки на българи в европа...
отговор Сигнализирай
94
123
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Изтровете се до един !
отговор Сигнализирай
93
вашта
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
май*а да *** *** да ***!
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
А аз таман си помислих, че днес няма да има статия за *** и техните битовизми...
отговор Сигнализирай
91
bavo
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Целият проблем е отново в държавата ни, никъде другаде няма да се допусне подобно изхвърляне на хранителни стоки, всичко това би трябвало да иде в екарисаж, но нали на магазина така му е по-евтино и на държавата не и пука или някой на по-висок пост в общината има интерес от това на маг. да му минават лесно престъпленията, а пък когато някой се отрови, ще си кажем: " какво толкова един *** по-малко, кой му е виновен, че яде ***", да господа но той ги яде защото вие позв. своб. изхвърляне
отговор Сигнализирай
90
Темерут
преди 12 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
Какви ти чревни инфекции! Тия са калени до безобразие, устойчиви, като ***!
отговор Сигнализирай
89
а4о
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Добре,де защо на никой не му е направило впечатление ,че тези *** се изхвърлят край пътя в гората, а не в специално ЕКО или нормално сметище.Това са пластмаси ,опаковки които 30 години ще са в природата!!!!А ромите го разграждат за 20 мин :)
отговор Сигнализирай
Новини