IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Не без сина ми 2


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
ппффффф.....
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 59
Тази *** ли е, каква е?! Обрича собственото си дете на мизерия, безперспективност и тежки житейски мъки! Не знам какъв *** трябва да си, за да предпочетеш България пред цивилизована Нова Зеландия като страна за растеж, развитие и бъдеще. Просто нямам думи! Според мен се надява да осъди и принуди някак бащата на детето да я издържа цял живот покрай сина им. Това е по-скоро истинската причина за загриженост.
отговор Сигнализирай
12
faian
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Ako нещо в лапето е повече(3-ръце,3 крака 3-о око и др.)знайте ,че ст единствен с пипала на главата.Но ако всичко с детето е наред,и не можеш да си живееш с него,то законите или държавата имат пипала
отговор Сигнализирай
11
anonimen
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Balgarskite vlasti imat edno zelnie,vsicki koito mogat da patuvat Vab ot Darzavata,a koito ne mogat kam ........
отговор Сигнализирай
10
ДОКТОР ДО 10
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Ходи спешно на психиатър! Има и силни хап4ета по аптеките, но действай - нещата са сериозни при тебе!
отговор Сигнализирай
9
Елеонора
преди 12 години
Харесвам 79 Не харесвам 5
Правилно присъждане!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 29 Не харесвам 2
----Преди около месец майката се обърна с молба за съдействие до вицепрезидента Маргарита попова. Полученият отговор не изненадва жената. В него се казвало, че писмото й е препратено към Министерство на правосъдието и Върховна касационна прокуратура.Какво по-показателно за бездушието на българските институции!, коментира Петра.Нищо ново под слънцето и аз си имах опит с тази какккичка ,не реагират по никакъв начин И на свети и свети Бойко и Борисов писах и на кого ли не .А българската прокуратура си е направо-Но комент ,смях и некадърност на едно място .Това да си с българско гражданство си е направо наказание и присъда Що за идиотска държава сме .
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 26
Добре е детето да е при майка си, но ако има начин тя да се сдобри с новозеландеца още по-добре. В Б-я няма бъдеще! Да се махат от там.
отговор Сигнализирай
6
Петко
преди 12 години
Харесвам 55 Не харесвам 8
България Над всичко!
отговор Сигнализирай
5
ДОБРЕ
преди 12 години
Харесвам 55 Не харесвам 1
Че поне новозеландския съд си е свършил работата и балгодарение на него детето ще бъде върнато на майка си! Ако чакаше на БГ съда.....има да чака от умрял писмо! Те даже не са и задвижили дело срещу бащата - срам и позор! Пак от чуждите да чакаме помощ и милостиня!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 23 Не харесвам 4
Това звучи странно. Ако едно 11-годишно дете е здраво, то не би могло за няколко месеца да забрави единственият език, който дотогава е знаело. Освен ако не е било под въздействието на някакви медикаменти. Кой знае каква е тази история.
отговор Сигнализирай
Новини