IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов хареса "Тракия" сред слънчогледи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

173
otneseni
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Я всички да благодарим дружно на Борисов! Той сън не спи, за да спастри някой лев за черни дни, а вие така брутално да го хулите. Радвайте Му се-скоро няма да ни управлява :-)
отговор Сигнализирай
172
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
stiga s tiq magistrali vijte kakvbo stava s tok voda parno horatat ve4e mizerstvat a nie se biem v gardite 4e imame asfalt
отговор Сигнализирай
171
psiholog
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Толкова голямо изтъкване на Аз-ът предполага, че не само мозъчната дейност е малка на този грабител на България
отговор Сигнализирай
170
оле.ле
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Абе защо не пишете нищо за състоянието на "Люлин" с която Боко се гордее.Който не е минал да му кажа - разпад,вече има нужда от основен ремонт за по-малко от година.Не може само с кражби Тикво!
отговор Сигнализирай
169
без име
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Господа журналисти, моля ВИ като пишете статия първо уточнете за какво иде реч. Вие споменавате две области на която ще се намира НОВООТКРИТАТАТА МАГИСТРАЛА и чак след 5-6 изречения споменавате за продължението й. Защо в началото на статията и до края й не споменавате за участъка от магистралата, който беше открит.
отговор Сигнализирай
168
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Без работа останах всички села и паланки, които разчитаха на преминаващите коли за да продадат някоя друга праскова и да преживеят.
отговор Сигнализирай
167
REDvayler
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
България без българи, за да Му е угодно на свинЯта, тъй де, на светинята ни-с това увеличение на цените на тока, вече е близо изпълнението на тази му "мечта"
отговор Сигнализирай
166
Волен Сидеров
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
От тези данни става ясно, че господарите на Бойко трябва да измислят ново понятие четвърти свят. Четвърти свят, в който ние да сме първи член. И веднага ще се намерят долни комунисти, соросчета, олигарси и слуги на мутро-милиционерите. Ще зареват дружно това са измислици. Източник на тези цифри е цитирам : The official Website of the U.S. Social Security Administration ssa.govИ стига с празни приказки, стига с лъжи и стига с медийно затъмнение. Остана ни само Плана Сидеров и 500 лв. минимална пенсия. Който не иска, нека живее по-зле от тези в третия свят ! И ако не си помогнете сами, и господ няма да Ви помогне ! И спрете да се лъжете по едни и същи лъжци, които управляваха, и ви докараха до просешка тояга. Не вярвайте и на новите проекти, като този на Пръмова Кунева, която също управлява чрез НДСВ !АТАКА ПОБЕДА ЗА ДА ИМА СПРАВЕДЛИВОСТ !!!
отговор Сигнализирай
165
Волен Сидеров
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
В подкрепа на безкрайната ми омраза към вас ще попитам как допуснахте, това българските пенсионери да получават по-ниски пенсии от възрастните от третия свят ? Как позволихте минималната пенсия в България да се равнява на 74.35 евро, докато минималната пенсия в най-бедната държава в пустинята в Близкия изток Йемен е 74,41 евро ? Как спите, когато знаете, че в Иран (враг на човечеството според господарите ви) минималната пенсия е точно 197,21 евро ? Днес, демократичния запад определя Башар Асад като диктатор, външния министър на Р. България в лицето на Николай Младенов твърди същото. Само че, в диктатурата на Сирия, минималната пенсия е 75.71 евро. Ако Асад е диктатор, то по логиката на Младенов и запада, Борисов трябва да бъде олицетворен поне като тиранин. Лошото момче, което национализира всички природни богатства на Боливия -Ево Моралес е осигурил минимална пенсия от 93,83 евро на своите граждани. Да, Боливия е държава от третия свят а ние, от кой свят сме тогава ? Перу е държава от третия свят по абсолютно всички икономически показатели, но все пак минималната пенсия там е 124,02 евро, а и цените не са европейски както са в България. Друг представител на Латинска Америка, и дългогодишен член на клуба на бедните Еквадор минимална пенсия в размер на 87.77 евро. Ел Салвадор (трети свят) 115,67 евро. Гватемала (трети свят) 97,88 евро. Нека Цветан Цветанов обясни дали от производството на кокаин или благодарение на отвличания Колумбия попълва бюджета си, за да осигури минимална пенсия за *** си граждани в размер на 109,97 евро. Въпреки сериозното си образование, нека се опита да даде отговор. Явно, че в сравнение с Дянков, в Хондурас (трети свят по всички критерии) финансовото министерство се управлява от икономически гиганти, на които Симеон Дянков може само да лъска обувките минимална пенсия 164,96 евро. Благодарение на вече обесения от демократите диктатор - Кадафи, освен че приживе бе осигурил безплатна вода в пустинята за своите поданици ( без да допусне абсурдите на демократизацията като Софийска или Триполска вода), либийците и днес се радват на минимална пенсия от 124,75 евро. Алжир 113,52 евро минимална пенсия ! В Африка, в третия свят, далеч от ЕС и НАТО, далеч от инвестиции и ГЕРБ, има една държава наречена Габон. Там не управлява пожарникар, нямат си и комунисти, нямат си и демократи. нямат си либерали и кавали, свирачи, поемачи и повдигачи просто имат управници минимална пенсия в размер на 194,37 евро.
отговор Сигнализирай
164
Баба
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
ББ ПОСТОЯННО ЛЪЖЕ, ХОРАТА ЖИВЕЯТ БЕДНО, А ХРАНЕНИЦИТЕ НА ГЕРБ ЗАСЛЕПЕНИ ОТ ТРОХИЧКИ БОДРО ПОДДЪРЖАТ ПОЖАРНИКАРЯ ББ. ДРЕБНИ ДУШИЧКИ, КОИТО СЕ ИНТЕРЕСУВАТ САМО ЗА ДЖОБОВЕТЕ СИ. ВСЪЩНОСТ ВЗИМАТ ОТ НАС, ПРИ ТОВА СЕ ДЪРЖАТ ВИСОКОМЕРНО. ГОЛЯМ ГЕРБЕРСКИ ЦИРК.
отговор Сигнализирай
Новини