IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Земетресението се е усетило най-силно в пернишките села Мещица и Витановци


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
do39
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
32
Чичо Крокодил
преди 12 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Рисковете при земетресение от тази скала,са винаги налице!Няма човек,който да не се паникьоса при всяко едно бедствие,а точно сега и жегата допълнително изнервя и създава чувство на паника сред хората,а да не забравяме че при хора със сърдечно-съдови проблеми рискът за здравето им от преживеният шок също се увеличава!Разбира се човек винаги трябва да преценя рисковете и да запази до колкото е възможно самообладание,и в крайна сметка дано няма пострадали хора.
отговор Сигнализирай
31
CHEZARE
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Elenko Angelov gi obqsni neshtata ama nikoi ne se zamisli za tova koeto kazva ! Lud bil mnogo si e dobre :))
отговор Сигнализирай
30
Винету(педофил)
преди 12 години
Харесвам 26 Не харесвам 9
Виновна е тройната коалиция!
отговор Сигнализирай
29
Житан
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Хубавото е че няма поражения за сега ,ама наистина щеше да е къде къде по-астрологично да бе тръснало вчера петък13-ти
отговор Сигнализирай
28
Moody's
преди 12 години
Харесвам 15 Не харесвам 9
Инересно как е мезонета на гоце-пернишкия,тоя от като доиде да живее в перник постоянно земетресение го тресе...
отговор Сигнализирай
27
до #38, тими
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
Тими, и при миналото земетресение сеизмолозите обясниха, че винаги ще има разминавания при отчитането, но за най-меродавно се смята това, което е извършено на територията на страната. Те и от Хамериката може да са го засекли, че е 5, ама нашето измерване е с по-голяма тежест.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Не ми се вярва да е H.A.R.P. Най-вероятно правят една по-дълбока дупка спускат вътре една две атомни бомби (може би 10-20МТ) и ги гърмят.Ефекта е земетресение дори на хиляди километри от там.Когато през 60-те руснаците тестват официално една от най-мощните тогава бомби със надземен взрив на цели 4 километра над повърхноста земетресение има на 500-600 километра от мястото.Споменават се космически налягания от 1 милион атмосфери.Сега си представете същото нещо закопано на 4 километра под земята.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
добре бе, тими, много важно, дали е било 4,2 или 4,6 :-) успокой се малко...
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 36 Не харесвам 3
Представете си само ако това беше станало вчера, колко *** щяха веднага да почнат да се тръскат "петък 13-ти, петък 13-ти"
отговор Сигнализирай
Новини