IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Полицаи на изборен инструктаж в ГЕРБ – Белоградчик


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
До 62/Явно и ти си някое комунистическо чедо. Преди да пишеш гнусотии и цинизми, научи се правилно да пишеш на български език и се поограмоти малко. Разбира се, че никога Станишев не е бил комунист. А ако Доган е бил агент, това урко не значи, че е милиционер. За да си такъв, навярно се е искало повече акъл отколкото за един милиционер. ***
отговор Сигнализирай
44
до 58
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Станишко не бил член на БКП, но е бил в ДКМС (където е бил и Роско Резака (Плевнелиев). А Доган е работил в БАН - няма начин да не е бил член на БКП, иначе няма да получи поръчка да напише доклада които дава повод за започване на възродителния процес (всъщност това е третия подобен процес в НРБ - имало е подобни в средата на 50 те години, и в началото на 70те). Иначе си прав за ГЕРБерастите - те до един са комунисти или комунистически наследници. Партизанска внучка, "стипендиантче" на фондация Людмила (кой можеше въобще да кандидатсва бе......), племенник на Пешо Младенов (член на ЦК), чавенцето на шофьора на Григор Шопов (кой можеше да вози шефа на ДС, кой....), Потомствен милицонер, зет на служител на ДС, отказал да се деполитизира и напуснал системата на МВР.... Няма да ми стигне деня да ги изброявам, то в БСП не останаха толкова членове на БКП и техни деца, колкото се събраха в ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 13
Не е важно кои е комунист и кои не е. БСП окраде народа 8 години заедно с ДПС. Ако пак дойдат на власт аз тихо си събирам куфарите и заминавам за Германия. Аз съм инженер с 2 висши и чужд език и съм тука само заради приятели и родители. Второ управление на тези нагли крадци няма да преживея. Такова е мнението и на мои колеги и приятели всички високо образовани и с високи доходи на които плащат данъци ТУК в БГ.Идването на БСП на власт ще е национална катастрофа защото България ще загуби умните
отговор Сигнализирай
42
1556161515156
преди 12 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Еййй *** какво ме интересува Станишев или Доган бе герберски уро.и важното е герб да наритаме за трепане сте мам..ви необразована проста
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Другарите комунисти от герп никога няма да се откажат от задкулисните си игри и милиционерщината си. Имат опита си от недалечното комунистическо минало. Няма нищо по-долно от това, комунист да се нарича демократ.
отговор Сигнализирай
40
58
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
Станише издаде книга "защото сме социалисти" и там са упоменати всички комунисти и родителите му.Значи той "НЕЕ КОМУНИСТ СПОРЕД ТЕБЕ",а Доган ефенди е работил за ТАЙНИТЕ СЛУЖБИ НА КОМУНИСТИТЕ И Е ИЗДАВАЛ СВИЙ ДРУГАРИ,ТА ВИКАШ И ТОЙ НЕ БЕ БИЛ КОМУНИСТ,Е ТИ МНОГО ИЗКРИВЕНО СЪЗНАНИЕ ИМАШ БЕ ПОДЛОГО НЕЩАСТНА.
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
Няма по-големи престъпници от БСП !!!! Р. Петков. Овчаров, оная крадлива женица Масларова, исками се някой луд да ги разтреля всичките - няма да има по-голям празник на справедливоста.
отговор Сигнализирай
38
1465448146494
преди 12 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
*** герберска *** всички да измрете дано БЪЛГАРОУБИЙЦИ долни крадливи
отговор Сигнализирай
37
ей 53
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
когато ФРАНЦИЯ,АНГЛИЯ или която друга държава реши проблема с *** тогава ще искаш и ние да сме го решили,раздаваха им по 300 евро да си отидат и с самолет ги докараха,а те се върнаха в Франция на другата седмица.Докато има едни организацийки дето се борят в световен мащаб *** да имат само права,никоя държава няма да се оправи с тях,не само нашата.
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
До 51/ И защо БСП да не се върнат на власт. Ако ги преброиш, при гербавите освен *** и милиционери други няма. За твое сведение Станишев, дори и Доган никога не са били комунисти и милиционери-това е ФАКТ. Така че и едните и другите са си комунисти-комунист кожата мени си, но нрава-никога.
отговор Сигнализирай
Новини