IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Гащите и чорапитe вън от "Слънчев бряг"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
Бургас
преди 12 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Аз съм да има всякакви магазини, но със забрана стоката да се изнася извън тях - всичко да е вътре в помещението. Отвън само реклама.
отговор Сигнализирай
33
шеф на кебапчийница
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Този който не е харесал 34 е явно собственик на сергия.
отговор Сигнализирай
32
bolka
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Трябва да се премахне "Слънчев бряг чарши"! Крайбрежната алея открай докрай е пълна с грозни сергии и боклукчави стоки и прашасяали заведения със съмнително качество.Трябва да се открие гледка към морето, да се направят градинки с цветя и пейки, та да могат почиващите да се насладят на морската шир, която сега изобщо не се вижда.
отговор Сигнализирай
31
10 БИРИ
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Само така майка им да .ба.
отговор Сигнализирай
30
Факт
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Мдааа, прави са. Богатите не използват ***.
отговор Сигнализирай
29
до 8
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Ако щеш вярвай, в чужбина такова чудо НЯМА! Живея на Коста Брава и знам какво говоря.
отговор Сигнализирай
28
варненец
преди 12 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Хайде малко по-сериозно по тази важна тема ! Вън всички временни обекти от "чаршията" ! Да останат само ресторанти и атракции -ретро фото и атракции за деца !Който иска да си купи дрехи и сувенири , има хотели с милиони квадрати площ ! Вътре в хотелите, за това говоря .
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Сравнението между Влас/Равда и Слънчев бряг е доста нелепо ама карай.
отговор Сигнализирай
26
Shark
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Е ми да, хотелиерчетата искат премахване на сергиите защото им подбиват цените в магазините на хотелите. Но с или без сергии Сл. Бряг си остава един бетонен комплекс от блокове, в които лично аз не бих почивал. Ще ида аз на почивка да се набутам в блок?!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
В Свети Влас и Равда е още по-зле. На времето, те бяха само едни прости села, вече са едни прости и много грозни села.
отговор Сигнализирай
Новини