IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кметът на Варна не ще да хвърля оставка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
гейБЕР
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
морето е близо , да гохвърлят там с дрехите, може ли да плува?????????
отговор Сигнализирай
35
ВЪН
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
ВЪН КИРО КАКВО Е УЩЪРБ НА ТЕБ,ЧЕ НЕМОЖА ДА ГРАБИШ ЦЕЛИ 12 ГОДИНИ!
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 31 Не харесвам 1
Ако ***,като бизнесмени,притежават половин България чрез собствени,под обща шапка фирми,какво прави антимонополната камисия,комисията за защита на конкуренцията?Това значи,че спешно трябва да се приеме закон против значителната пазарна сила.Под ударите на този закон ще попаднат и търговските вериги,които чрез непосилните си условия,отвориха път на чуждата продукция,унищожиха много малки и средни фирми,и заедно с банките унищожиха икономиката на страната.
отговор Сигнализирай
33
Варненец
преди 11 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
До АтакаИзлишни пари, да си отива...барабар с ***
отговор Сигнализирай
32
Атака
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Ами да свика референдум дали да остане или не!
отговор Сигнализирай
31
варненец
преди 11 години
Харесвам 47 Не харесвам 3
Изборите за кмет във Варна бяха манипулирани. Всичко е една голяма лъжа!!!
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 39 Не харесвам 1
*** вече са в София от 4-5 години :)Няма кой да ги пипне и тук, според мен?!
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 47 Не харесвам 1
До Тодор. Де да беше само Варна? Истинският "Октопод" в България е ***. Добруджа, Св.Св. Констанин и Елена, летищата, пристанищата - черноморски и дунавски, България ер, проуване и добив на нефт и газ, ХИМИМПОРТ, БЗК, Армеец, шефът на КТБ Цветан Василев идва от БЗК, фабриките за олио, цигарената в Ст. Загора, има и много още, но и това е достатъчно. Няма да говорим как се постига това - со кроце, со благо и малко кьотек, има и по-избухливи работи. Олицитворение на ком.мафи + световни мошенници.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 33 Не харесвам 1
ХАХАХААА този *** никога няма да се оттегли с достойнство,щото той не веднъж е доказвал,че такова няма.Той много отдавна трябваше да е в затвора заедно с колегата му от Созопол.
отговор Сигнализирай
27
p
преди 11 години
Харесвам 36 Не харесвам 1
Този *** е направо за затвора
отговор Сигнализирай
Новини