IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Екшън по "Тракия": Тир кара с 90 км/час в насрещното


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

65
Иво-000
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Да му скъсат книжката......
отговор Сигнализирай
64
Груйчо
преди 11 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
и в крайна сметка, четейки *** коментиращи случая виновни били полицаите, че не са го застреляли !!нищо, че по този начин жертвите биха били неизброимо повече, нищоче цистерната може да избухне ....важното за бай ти *** е, че пак полицията е виновна за нещо !
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
Ако всичко беше обозначено както трябва едва ли щеше да има такъв инцидент. Една табела като хората няма един знак, после шофьора виновен бил. Защо измествате вниманието от истинския проблем с това какъв бил по раса шофьора...
отговор Сигнализирай
62
Дани
преди 11 години
Харесвам 40 Не харесвам 2
Даже и да се е объркал, спира и обръща там ,където може. Тук не може да има никакво оправдание. Добре, че няма пострадали при това безумие.
отговор Сигнализирай
61
bariera_61
преди 11 години
Харесвам 27 Не харесвам 3
Мутра си кара мерцедеса по магистралата, когато прятел му се обажда: Брато, внимавай защото преди малко съобщиха, че някакъв луд кара в насрещното на магистралата, а мутрата му отговорила: Не е един, много са!
отговор Сигнализирай
60
Гнафт
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Да не е имало ракия в цистерната ?
отговор Сигнализирай
59
Мими
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Малеееее добре че не е станала тежка кътъстрофа
отговор Сигнализирай
58
една
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
Отделене въпроса. че ТИП с патрулка трудно можеш да спреш. При положение, че си видя, че той не спира. Тъпите милиционери не са се сетили да спрат движението и да използват хеликоптер...със стрелба. Безкомпромисно за такива ***.
отговор Сигнализирай
57
ДОН КОЛЯ
преди 11 години
Харесвам 21 Не харесвам 1
Абе незнам как се е объркал ,защото да влезеш в магистрала в насрещното е много трудно ,то входовете и изходите ,са направени така ,че да не можеш да влезеш в насрещно движение ,ама този си го е направил нарочно,ок влязъл е по някакъв начин ,ми спри бе *** или 90км в час в насрещното си е голям кеф,а пък за ченгетата няма какво да кажа ,те също са като него ,не може ли да го спрат ,дабе да,има начини ,по добре ли е тъпака да убие незнам си колко човека ,но както и да е всичко минало .
отговор Сигнализирай
56
Pimp C
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Интересно как е направил обратен с тази цистерна само в двете ленти на едното платно?!?!?!?!?!
отговор Сигнализирай
Новини