IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Уволниха учител, шамаросал три деца в час по английски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Omnia Mea
преди 11 години
Харесвам 64 Не харесвам 1
И още нещо: и до дне-днешен в английските частни училища преподавателите си прилагат физически наказания, а възпитаниците им после управляват света.
отговор Сигнализирай
6
родител
преди 11 години
Харесвам 77 Не харесвам 1
Браво на учителя. Tрябва да бъдат пердашени. Те от друго не разбират.
отговор Сигнализирай
5
Omnia Mea
преди 11 години
Харесвам 94 Не харесвам 0
Еми и железни нерви да има човек, с тези гаменчета оправия няма!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 83 Не харесвам 1
Трябва да се промени режима и да се разреши учителите да бият учениците. Вече и първокласниците са безумно нагли и недисциплинирани. В час по английски трябва да е тихо, за да се чуват ясно думине от непознатия език. За съжаление е точно обратното - маймунарник.
отговор Сигнализирай
3
Джедай Мастър
преди 11 години
Харесвам 85 Не харесвам 0
Трябва да го наградят тоя учител, не да го уволняват.
отговор Сигнализирай
2
тцЪ
преди 11 години
Харесвам 89 Не харесвам 0
... Бой на тая ***, недорасла. Учебните часове са, за да се учи, а не да се проверява фейсбука или телефона. Учениците не трябва да се пребиват с колан, но и не трябва да се галят по главата, независимо каква малоумщина са направили. Недораслите пикльовци не се плашат от административно наказание, само телесното помага.
отговор Сигнализирай
1
Монархист
преди 11 години
Харесвам 111 Не харесвам 1
Аха. Значи гаменчетата могат да правят каквото си поискат в час, а учителя трябва да търпи всякакви подигравки и разбеснелите се родители-***. И после се чудим що образванието у нас е на такова дередже.Едно време на мен директора ми биеше главата от стената, а като каза на родителите ми за въпросното провинение и те ме скъсаха от бой. Сега е обратното - ученици бият учители, а после и родители бият учители заради това, че учениците са ги били. Поредната абсурдна ситуация в Абсурдистан.
отговор Сигнализирай
Новини