IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Товарен влак се е преобърнал между гарите Яна и Мусачево


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
Иванов
преди 11 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Все нещо трябва да се случи за да се вземат някакви мерки и решения. Жалко че един ден ще се случи но ще бъде късно." След дъжд ,качулка " Пък и тия фирми за вт.суровини да не са на вуйчо ми? Колко бивши и настоящи министри имат такива фирми , ама ГАРВАН ГАРВАНА ОКО НЕ ВАДИ.
отговор Сигнализирай
32
Мунчо
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
До Анонимен 29 и другите специалисти!Това ли ви е проблемът - дерайлирал или преобърнал! Деееа мозъчните донори! Ами дерайлирали са и са се преобърнали! Точно така се казва! Защото могат да дерайлират и да не се преобърнат! Анадъм?
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 10
ГЕРБ уволниха над 4 хиляди пазачи и кантонери по жп линията и трябват доживотни присъди за Борисов и Московски.
отговор Сигнализирай
30
намръщен
преди 11 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
"Няма с кво да си нахрани десата" ще ревне някаква дебела *** :( Аман от тях
отговор Сигнализирай
29
Пурко
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Трябва по-сериозни наказани, ето сега онзи де,н ***, който уби едногодишно дете, просто трябва по-бързата процедура... и това е
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Между дерайлирали вагони и преобърнат влак разликата е оттук до небето.Случващото се в България е доста плашещо,но и журналистите не си поплюват да създават чувство за трагична неизбежност.
отговор Сигнализирай
27
ганчо
преди 11 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
е как да ги закрият всички пунктове за желязо,като 90 % от тях са на депутати и министри.....нема начин...
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 32 Не харесвам 0
докато има живи *** и улични кучета-щастие в България нямя да има-искаме закон за ефтаназия на всички роми
отговор Сигнализирай
25
Атакистите
преди 11 години
Харесвам 22 Не харесвам 6
Като сте толкова загрижени за клета майка България излезте от коалицията с *** партия ДПС и спрете да си вкарвате *** отзад.
отговор Сигнализирай
24
Бай Ганьo
преди 11 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
Колкто до черната *** - сами не могат да направят нищо: 1 - трябва някои да ги научи кое как се демонтира и да им даде инструменти 2 - трябва някои да им каже разписанието и на товарните влакове и маневрите - да знаят кога няма влакове 3 - трябва и някои да изкпуи желязото което се вижда че е 200% крадено... За 1 и 2 трябва железничар, за 3 - някои който е "гъст" с ченгетата и знае че няма да му проверят пункта.
отговор Сигнализирай
Новини