IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кучета нападнаха и нахапаха 9-годишно момиче в Плевен


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
39, еми някой работят, за да могат да се издържат
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 0 Не харесвам 5
Декларация че детото ще се прибира само ?!
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
36, ако не друго, мечтите са безплатни
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 14
Прости и озлобени хорица сте. Затова са ви ниски заплатите. Кеф ми е да минавам с новия си спортен автомобил покрай панелните ви кочини и да ви гледам как злобеете. И да, дарявам пари за защита на бездомните животни, както и редица известни личности, повечето от които не българи. Кучетата не са виновни, виновни са хората. Хората, които ги изхвърлят безнаказано. Избийте кучетата до крак, ако щете, но после те отново ще се появят, защото има разни ***, които ги изхвърлят.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
До 33, кое е правилното бе, да седим и да търпим *** ли бе, ти месо ядеш ли бе лицемер
отговор Сигнализирай
31
stoyan
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
До 31, човешкото го няма у кучкарите, пак ви казвам, вижте си коментарите под тази новина
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 13
До 28Много правилно! Но простите хора трябва да обвинят някой друг за случващото се, а не се замислят, защо се е стигнало до тук! Те не разбират, че един човек е много по-опасен от едно куче. И мен ме е страх от тези злобари, защото така както са убили едно куче, утре ще решат да убият човек! Всеки, който таи злоба и агресия в себе си, дори и към една животинка е опасен за обществото!
отговор Сигнализирай
29
край
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Ей Ялова държава - да ти ... на демокрацията дето не може да решава елементарни проблеми които мъчат нормалните хора. Бездомните кучета, колите по тротоарите и градинките - елементарни неща - жалка работа.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
До stoyanявно човешкото в теб го няма
отговор Сигнализирай
27
безумна община
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Като го маркират няма ли да хапе?Това е страна на мутри и кучетаТая майка толкова ли е проста,че не е завела вече дело срещу общинатаСолени присъди за тия мухльовци трябва да има,защото сега са по-големи санкциите за приспано псе,което хапе малки деца край училище,отколкото за нахапано момиченцеРаните от ухапване от куче са най-''люти'' и трудно зарастват,заради инфекциите,които кучето вкарва със зъбите си в раната. Момичето може остане инвалид или с грозни белези по краката
отговор Сигнализирай
Новини