IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Вероника е убита с предмет с тъп и с остър връх


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Hiter
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Орли, които са я обрабили за 10 лева.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 33 Не харесвам 3
Остър и *** предмет... Секира или Брадва.. А кой сече с брадви? Знае се!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 35 Не харесвам 6
Стига пропаганда,искаме залавяне на извършителя със преки доказателства.Този случай все повече заприлича на случая Белнейски като убийство и като размиване във времето.За мен нещата клонят вече в друга посока.Това убийство е извършено с цел помрачаването на националния празник и вкарването на страната в траур,тоест,това е политическо убийство на задкулисието.ЗАБРАНЕТЕ МАСОНСКИТЕ ЛОЖИ,ПРЕСЛЕДВАЙТЕ ЗАДКУЛИСИЕТО СЪС НАЙ СТРОГИ ЗАКОНИ И УБИЙСТВАТА НА ХОРА ПО ХРИСТИЯНСКИ И НАЦИОНАЛНИ ПРАЗНИЦИ СПИРАТ
отговор Сигнализирай
6
онбашията
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
дори и да помогнат тия видеонаблюдения и охрани, бесилката си е най-добре. престъпниците и да се сдържат от престъпления, пак си остават неприятни типове дето по-добре без тях. надявам се жалостивите толерасти да се поизселят към швеция, франция, и останалите бели държави, та пак да се беси както е редно.
отговор Сигнализирай
5
2
преди 10 години
Харесвам 16 Не харесвам 8
Номер 1 , ти си един умствено психично болен ***, който само хаби въздуха.
отговор Сигнализирай
4
zeus
преди 10 години
Харесвам 54 Не харесвам 2
На всички е ясно, че извършителят е от близкия катун, но в името на "етническия мир" полицията никога няма да го назове.
отговор Сигнализирай
3
знайко
преди 10 години
Харесвам 30 Не харесвам 1
мого бързо напредвате,ФБР.пасти да яде.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 50 Не харесвам 3
Или с *** и с остър връх...Аре к'во ни правите на будали тука и к'во шикалкавите. Я си кажете, че уликите сочат боляромасонски ритуал. Кой знае кви пари ще се кихат, за да се потули тази история. Сефте.
отговор Сигнализирай
1
бълха рин
преди 10 години
Харесвам 55 Не харесвам 3
Значи в *** трябва да убият млад човек за да сложат лампи. Евалата, майка ни гадна да е.а!
отговор Сигнализирай
Новини