IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

82-годишна почина, скочи от 9-тия етаж в Пловдив


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
За три мандата това е равносметката. Останалите пенсионери, дето още са живи, са живи на инат. То от глад дрруго не им остава, освен да се самоубиват.
отговор Сигнализирай
14
Предизвестена смърт
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
Може просто да се е подхлъзнала.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
До АнонименДобре, че има такива като тебе да ни отворят очите и да ни посочат виновника! Щото все се чудех кой е виновен заради безработицата, глада, нищетата, Гришата, кишата, глада в Сомалия... през последните 27 години. Пък виновен бил Р. Радев! Как не се сетих?!
отговор Сигнализирай
12
ot 8 do 9
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
За толкова стигна мястото, иначе и още можех да добавя в апокалипстичната картина.
отговор Сигнализирай
11
пророк
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Сигурно е имала деца, които много са се грижили.
отговор Сигнализирай
10
Алов
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Телефонна измама или грабе и са я бутнали. Балко за жената,но в таква държа само това е спасението.
отговор Сигнализирай
9
до 8
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
забрави директорите които блудстват с ученичките и първокласниците дето си избиват далаците в час .
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 21
При Радев е така, това е част от Промяната, за която вие гласувахте, харесва ли ви? Убийства, самоубийства, палежи, грабежи, беззаконие, катастрофи, анархия, разгром, духовно и морално падение, пълен разпад на нацията, ширеща се содомия, разврат, изнасилвания, безработица, бедност, студ, влага, мизерия, оскотавяне, обезверяване! Копаем вече под дъното! Благодарим ти , Президенте! Достави ни още Уранжада от ХасковоУ, моля!
отговор Сигнализирай
7
МaйМyнaтa
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
Еми, да скачате всички тогава!Щом ГЕРБ ви въздействат на мозъците, значи или те са много яки!?Или чyторите ви са кyxи.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Гласувайте за славуцата - слави трифоноф, за да може подобни случаи като този да се увеличат лавинообразно!Мир на праха на жената!
отговор Сигнализирай
Новини