IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

За безопасност: Умна система ще следи "Тракия" за катастрофи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
ДО АПИ
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
ДО АПИ, ВЗЕМЕТЕ СЛОЖЕТЕ МАРКИРОВКА ПО БЪЛГАРСКИТЕ ПЪТИЩА.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Като чуя, че някъде щели да слагат умни устройства и ме втриса. "Умните" светофари на Фандъкова са възможно най-глупaвитe светофари в София.
отговор Сигнализирай
9
ognyanz
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
На безхаберни шофьори и умна, и проста система не може да помогне.
отговор Сигнализирай
8
....
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Да сложат и камери, че ще ги потрошат инак. Повечето табели са надупчени- стрелят по тях явно
отговор Сигнализирай
7
Мастит бизнесмен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Охаааа, каква обществена поръчка се задава. На жената баща й работи у министерствуту и ся ща видити как са печели, кат взема да слагам едни компютри-момпютри по тунелите. Имам у фирмата един Гошо, завършил за компютри, много ги разбира 850лв заплата му давам, той ще опрай всичко, а аз ще си купя новата йьЕС класа.
отговор Сигнализирай
6
Баш майстора
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Лошото е че вие с аудита най много пречите...когато ви застигам отзад а вие се влачите с 200 и се налага да ви светкам три километра докато празните ви кратуни асимилират да отстъпите на по бързите...!
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Като с лампите на тунел ечемишка ли, 105 лампи 400 000 лв и това ли ще го пишете в фактурите некви милиони.
отговор Сигнализирай
4
до втори
преди 7 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Прав си , като отидох в Турция и всички карат без книжки, няма учебни коли, няма КАТ- нищо нямат и седят и чакат *** да ги научи. Ставаш смешен.
отговор Сигнализирай
3
Бизнесмен с Ауди
преди 7 години
Харесвам 1 Не харесвам 15
Тия всяка година измислят някакви, с които на практика поощряват разни евтини коли да се влачат по магистралата с по-малко от 200км/ч и да пречат на движението!Крайно време е да вземат единственоти правилно решение - полицай на всеки вход и който е с евтина кола, въобще да не може да се качва на магистралата! А ние горе ще се оправим и без умни роботчета.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Всичко е smart, само рушветчиите си остават на ниво колибарска ватенка от 44 година.
отговор Сигнализирай
Новини