IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Летящият с 280 км/ч: Не съм бил аз, не е моята кола!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

64
К
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Не е вярно че са ограничени на 250 км
отговор Сигнализирай
63
стамат
преди 6 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Мъж без топки, чистокръвен европеец.
отговор Сигнализирай
62
До 63
преди 6 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Лъжесвидетелстването от страна на обвиняем и негови роднини НЕ Е наказуемо според НК на Р. България.
отговор Сигнализирай
61
Проблемът не е...
преди 6 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
...в това, че обясненията биха могли да са чиста лъжа. Проблемът е, че ако лъжата се удостовери от органите на полицията, наказанието няма да бъде пропорционално завишено в такава степен, че лъжещият / за такива неща/дори и да не си помисля да излъже. Но при сегашната ситуация - защо не? И да го олепят, никакви сериозни неприятности не очакват лъжеца!
отговор Сигнализирай
60
Циник
преди 6 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
...полуоска от Нисан!
отговор Сигнализирай
59
Циник
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Стоят българин и японец, и си говорят. По едно време японецът пита:- Искаш ли да ти покажа нещо японско?- Давай!Японецът го пребил и казал:- Това е карате!След малко пак:- Искаш ли да ти покажа още нещо японско?Българинът колебливо отвърнал:- Ми, давай?!Японецът пак го пребил:- Това е джудо.След малко българинът казал:- А сега искаш ли аз да ти покажа нещо японско?Японецът, възхитен:- Давай!!!Българинът извадил някакво железо и бой..бойй. Японецът изпаднал в несвяст, а след като се надигнал окървавен попитал:- Какво беше това???
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
А бе да го духа! Впечатление - вТърново и околностите!
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 32 Не харесвам 0
Щом така лесно се отмята от действията си значи утре ще убие пешеходец и най-хладнокръвно ще избяга, ще измие кръвта от колата и ще спи спокойно. МВР, гонете лекето до дупка!
отговор Сигнализирай
56
До 49
преди 6 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Там е работата,че са ненормални убийци и ти си също такъв неадекватен неандерталец.
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Тоя мирише отдалече на чесън и гроздова!
отговор Сигнализирай
Новини