IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

МС отпусна пари, започва ремонта на джамията "Ибрахим Паша"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Възмутен
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
А КОЛКО БЪЛГАРСКИ ЦЪРКВИ СЕ РУШАТ И НЯМА ПАРИ ЗА РЕСТАВРАЦИЯ???? БАНКЯНСКИЯ ПАДИШАХ НЕЩО ДА СВЕТНЕ ПО ВЪПРОСА!!!!
отговор Сигнализирай
28
Салахедин Еюби
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Най голямата грешка на дедите ми е когато Тимур ви разби и вкара в клетка Баязид да го показва на хората, не скочиха да ви изколят.Читаци азиатски.
отговор Сигнализирай
27
Долу радикалния исля
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
До Анонимен 51Аре марш на клона и бегом в пещерата ***.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Видими гербави резултати...Само не става ясно, дали Боко вече си го е отрязъл, или ще го направи тепърва...
отговор Сигнализирай
25
ТАНГРА И ПЕРУН
преди 5 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Но все пак християнството е по-старо от исляма и по-достоверно някак си! Исляма като нова секта има доста пропуски....
отговор Сигнализирай
24
Щирлиц
преди 5 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
До Анонимен 42 Да припомня,че Кубрат,Тервел са били християни.После ако са били избити най-умните,България трудно би оцеляла в ония времена,а напротив-при Симеон тя живее своя златен век.
отговор Сигнализирай
23
339
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
В България църквата,джамията ,синагогата са Божи домове и трябва да уважаваме хората,които ги посещават.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
Бойко *** подготвя почвата за неговия приятел Ердоган, може вече и да е приел тайно исляма!
отговор Сигнализирай
21
Юнал Джемилов
преди 5 години
Харесвам 1 Не харесвам 8
До Анонименвнемавай милечък
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 9 Не харесвам 13
България е християнска държава,не ви ли е срам,че катедралният й храм е в плачевно състояние,а давате пари първо за джамии!?---Истинските българи са вярвали в Тангра. После простолюдието насила е покръстено. Тези които не са искали да се покръстят, са били убивани. И така са останали само най-глyпавите в това племе и те са именно християните. Затова сме последна дупка на кавaла. България не е християнска държава.
отговор Сигнализирай
Новини