IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Издирваните баща и син били на Ботев по маратонки!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

90
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
До 76Със сигурност бащата не е наред. Казвам го като човек с опит и наблюдения на такива.
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
До 82Ох... Нищо не знаеш. Виждала съм какви ли не. Носи си газов пистолет в планината, но няма вода.
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Бащата е от онези, решили да направят сина си мъж. Като го умори. Цър вул.
отговор Сигнализирай
87
нещо не е наред
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Пастрока не го разбирам!Майката пък хич!
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
До мишо бирочетоми акъла им колко твоя бе каскет. Стига им колко да могат да си завържат обувките и да целуват портрета на Путин.
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Издирваните баща и син били на Ботев по маратонки!фенове на ***
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Някой вече написа , че с морето и планината шега не бива , ..... ами верно е!
отговор Сигнализирай
83
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Все оше има хора,, които не гледат метео новинитв май. Три дни преди фронта хората говореха, че идва опасно време, опасно време за града, за селото , па планината най-вече ,...... а камо ли за излет в панината , .....безотговорност на н -та степен . Жалкоо !!!!!!!:(
отговор Сигнализирай
82
мишо бирочето
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
метеоролог беше българската думичка :-) дано да намерят детето и баща му. и да като се наложи ще платим за хеликоптера. порко сам ли плащаше за бистришките тигри, сам ли плаща като ходи до давос на частно посещени да намачка мяховете на сфинетка и да му се смеят на форума и т.н. утре ще се случи нещо с теб и преди да викнем хеликоптер ще почнем да те джобим за застрахователна полица.
отговор Сигнализирай
81
мишо бирочето
преди 5 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
добре бе нали миналата година някой почина там. мислете бе хора. не останахме. катерил съм ботев лятото и щях да спя на заслона там ама както беше 30 и кусур градуса като доде неква буря от север, облаци, порой, студ, хубаво че ни подслони пичагата на телевизионна станция горе че щеше да е доста мършаво изживяване. а там батко кюмбе, топла вода, легла... пей сърце. Господ да го поживи климатолога.
отговор Сигнализирай
Новини