IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Коронавирусът взе още една жертва, вече 1247 са заболелите у нас


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

121
До 145
преди 4 години
Харесвам 30 Не харесвам 6
И как така очерта апокалипсис, при условие, че 80% и повече изкарват вируса на крак без даже да разберат, че са болни?Как при далеч по-сериозни грипни епидемии нищо особено не се случи със здравната система? Не знам за простите, ама виждам, че от масова психоза народа спира да мисли!
отговор Сигнализирай
120
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 20 Не харесвам 12
На 81 години, страдал от хронична обструктивна белодробна болест, хронична сърдечна недостатъчност и артериална хипертония.И как така накрая умрял от коронавирус?!Бъзикат се с нас.
отговор Сигнализирай
119
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 26 Не харесвам 5
Нещата са много прости и много хора също...Ако заразените и болните се увеличат рязко, това ще означава и многоболни и заразени в болниците, които буквално ще спрат да работятпонеже и болшинството мед. персонал ще е болен или заразен.Всички предприятия от ел. централи до АЕЦ вероятно също щепострадат.Болните от други болести също никой няма да погледне...Деца, възрастни и всички хора по принцип няма да получат никаквамедицинска помощ по простата причина, че няма да има здравилекари.
отговор Сигнализирай
118
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
Боко може да направи ВСИЧКО, което реши !Защото управлява чрез марионетки - Ананиев, Дани Кирилов, Нено Димов, изшкембен войвод, Симеонов, лудия Волен и чрез ЖЕНИ, щото лесно ги респектита и ги подчинява на волята си. Спомнете си само то не беше Фидоска, не беше Цецка Цачева, не беше Цвета Караянчева, Дани Дариткова, Мента Стоянова, Лиляна Павлова, Теменужка Петкови, Катето Захариева, Николинка Ангелкова на земеделието Десито Танева и разбира се - Данчето Фандъкова! !!!!!ЩО ТОЛКОВА МНОГО ЖЕНИ ВЪВ ВЛАСТТА БЕ ХОРА, ДА НЕ БИ ЩОТО БОКО Е ЕРГЕН, ИЛИ ЩОТО ЛЕСНО СЕ СПРАВЯ С ЖЕНИТЕ ?????
отговор Сигнализирай
117
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
Ей един вирус няма да оставят в България бре, ще трябва да внасяме.Голям щаб голям НОЩ с велик кромчия бе!Избиха вирусите, а с тях и малкото останали българи.Браво на гробарите и вожда им Бойко .
отговор Сигнализирай
116
НЕКОЙ
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Пълна зараза, максимална зараза, брутална зараза. Зараза до край. Рев, рев на мутафчии и прочие министри. Рев до край.
отговор Сигнализирай
115
(-_-)
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
На 81 години, страдал от хронична обструктивна белодробна болест, хронична сърдечна недостатъчност и артериална хипертония.Защо въобще се опитвате да плашите хората? Айде сега да махнете полуумрелите и тези над 70 да видим колко смъртни случаи има наистина!
отговор Сигнализирай
114
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
До Анонимен 138Хахахаха...чак сега ли го разбра.Да живее вожда Винету и всеки който се опълчи на мъдрото му оправление, да го разследват....хахахах
отговор Сигнализирай
113
Някога...но не сега!
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Как ще пеят птичките в житата,весели ще плуват във простора.Ще се радват на труда си хоратаи ще се обичат като братя.
отговор Сигнализирай
112
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
Брей тук се напълнило с oткачалки, зомбирани от медиите на чалгаря, импексова и други подобни!
отговор Сигнализирай
Новини