IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кола се запали на магистрала "Тракия"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
Хемус
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Газта не е признак за пожар!Новите автомобили са в пъти по-опасни да се запалят,защото ел.инсталацията и запалителна система се прави от икономисти и маймуни!Старите коли имат няколко защити,а и детайлите са имали качествена изработка!Колкото до "Тракия" ползваите подбалканския път и разклоненията му!С час повече,ама не хващате морска болест и имате милост към автомобила
отговор Сигнализирай
14
до 13
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Чети написаното от 2 бе алоооооууу....в
отговор Сигнализирай
13
АЛов
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
ТОз вместо да снима да беше помогна - няма човещина в б-я
отговор Сигнализирай
12
тигъра
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
До ПановЦял живот карам на газ.Лошото е ,че колата може да се е подпалила не от неподръжка,а от честа подръжка.30 години карам и виждам калпави майстори.Какви ли некадърници и смешници съм виждал.И влезеш ли в сервиза му,после се оказва,че ти е счупил нещо.Всеки който има гараж е майстор.Трябва да има контрол на кварталните гаражчета-сервизчета.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
виц:- Колко гори колата ти?- 2 минути.....
отговор Сигнализирай
10
MaйMyнaтa
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Новина за статистиката, нищо ново
отговор Сигнализирай
9
тигъра
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
На тоя баир преди тунела много пъти съм виждал запалени коли,изгорели камиони,изгорели гуми от тирове.Ясно.че е свързано с баира.Магистрала,а все едно катериш Мусала.
отговор Сигнализирай
8
Г.Осиновителя
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
ГаааааЗ, АЙ НА ТАКА СЕ КАРА КОЛА, ДОКАТО ГРЪМНЕ ДВИГАТЕЛЯ.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 8
Българина умее да спестява. Лошото е, че тези дето са с поддържани автомобили са стояли с часове заради тариката.
отговор Сигнализирай
6
Панов
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Принципно газЪТ е по-сигурен от бензина, при такива условия. Защо - няма да ми стигне мястото да обясня на незнаещите. Но хубаво, на толкоз тесли и чукове, дето се подпалиха нови, тази кола сигурно си е минала достойно годините и километрите, и въпросът опира до неподдръжка, за разлика от новите мобифони на колела... Позната преди години имаше Ситроен БХ, дизелов 1.9, запали се на магистралата ей така и изгоря хубавата кола. Типично, проблемът се оказаха стопени кабели върху двигателят и късо.
отговор Сигнализирай
Новини