IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Първи острови от пластмасови боклуци вече са факт в Черно море


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
до гърчеещите
преди 4 години
Харесвам 9 Не харесвам 8
Не харесвате нашето море и с право, но да пълните джобовете на подлия народ от който сме видяли само мръсотии, загуби на територии, клане на българи, насилствена смяна на езика(помнете немия пазар в Серес) и сега в Гърция по-хубаво. Това е неуважение към тракийците, ходете на Адриатика, на планина или където искате, но не и при подлите. И аз няма да ходя на черноморието по същите причини, които и вие, но няма да отида при подлите
отговор Сигнализирай
23
гамен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До Вескохахааааааааааааааааааааааааа брао мен
отговор Сигнализирай
22
Copocoид
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 9
Ай чиститу!Нали се подигравахте как през соца ядяхме кисело мляко и пиехме безалкохолно и бира от стъклени бутилки, които по-късно измивахме и връщахме.Без да съм учен като Доцента от статията мога да ви кажа, че следващия голям проблем на България ще бъде с *** от тези морги коли-катафалки, които накупихме за по 2000 лева от запада и след 10 години ще се чудим какво да ги правим.Соца бе милиони пъти по ефективен и хумен строй от консуматорския робовладелски строй сега.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Гърция си е Гърция, тука лайнна, мърсотия, буклуци в морето, *** вода и алчни хотелиери плюс лоша храна!
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Тогава се заминавам за Гърция на море!
отговор Сигнализирай
19
МНЕНИЕ
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
За това - Само в Гърция на Море .
отговор Сигнализирай
18

преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Аз не ги видях тези "острови" от ***. Видях знимки на замърсявания, но не можах да разбера по какъв начин тези "острови" са свързани с Черно море. Скептичен съм понеже Greenpeace имат навика силно да преувеличават с цел изгода.
отговор Сигнализирай
17
Веско
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
В нашия вход канализацията се задръсти от ***. Търся ебливата съседка
отговор Сигнализирай
16
анти-Русия
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 7
Без съмнение са доплували от Русия. Русия замърсява света от десетилетия.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Една пвц бутилка се разграждала за 200 години , един алум. кен - 500 години Правете си сметката
отговор Сигнализирай
Новини