IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мерките в Кюстендил ще стават още по-строги?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Активист на БСП
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
След Перник лагерът за изтезания се премести в Кюстендил ! Долу ГЕРБ!
отговор Сигнализирай
22
УНГ
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Теста може да е безплатен, но не е безопасен! С чуствителни или възпалени синуси ти се разказва играта. Главоболие, треска, болка в областта на слепоочието, усещане за запушен нос, кашлица, болки в гърлото... Това при превода на български, от листовката за информирано съгласие на производителя на теста липсва! А ГЕРБ искат и на три годишни в детските градини да го правят!
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
о Боже , и в Кюстендил ли се развихря новия фашизъм , Сър....
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Мой близък е със пневмония и отрицателен пср. Вкараха го в ковид отделение и чак след два дни, третия пср се получи положителен. Ако не го бяха вкарвали, щеше да си е обикновен грип.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Следващата мярка е забрана за седене на пейка, и затваряне на парка. Те така се спира вирус! Екип британски учени са го доказали!
отговор Сигнализирай
18
House M.D.
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Защо в заглавието отново е написан въпросителен знак след твърдение?
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
13, Грип няма! Болничен вече всичко е ковид. Но трябва да се изследват. Каква ти е логиката? Да не зарязават с грип, но с ковид може? За да се докаже - тест, безплатен.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
До знака яко пандемия, след знака вече няма.
отговор Сигнализирай
15
МЕРКИТЕ ИДЕЯТА
преди 4 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Само да отлагат във времето необходимото преболедуване на цялото население и естествен имунитет без ваксини. Мерките САМО ВРЕДА и НИЩО друго освен злоупотреби с власт, пари и терор върху хората. Вместо за ЕДНА ГОДИНА ДА ГО БЯХМЕ ПРЕБОЛЕДУВАЛИ ВСИЧКИ и ДА бяхме забравили за този грип ЩЕШЕ ДА СТАНЕ, АКО НЯМАШЕ НИКАКВИ МЕРКИ И ОГРАНИЧЕНИЯ ЗА НИЩО.
отговор Сигнализирай
14
Ямболски цървул
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
Тези не усещат ли,че с тези мерки ,от които няма никакъв ефект,ще предизвикат отгоре си ефекта на лавината? Или са мазохисти?!
отговор Сигнализирай
Новини