IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Задържаха перничанин, не взел количка в магазин и бил охраната


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Как да вземеш количка. Количките са замърсени със вируси и бактерии. Ако вземаш много стоки - ДА, но ако си за един хляб да си омърсяваш ръцете в тази епидемия, как така? Охранителите са посредствени хора, и работата им е да охраняват за кражби, увреждане на имущество, тероризъм и такива неща, а не да се бият с клиентите заради количка. Ако клиента краде или поврежда количка разбира се ще се намеси. Охранителя е изцяло виновен. Полицията се е солидаризирала с виновника.
отговор Сигнализирай
41
Жалко, но факт
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Не е проблемът в количката, а в липсата на култура. Затова и по пътищата е такова мракобесие- всеки е на принципа :"Те ще ми кажат как и с колко км в час да шофирам!"
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Никога не вземам количка и често влизам с багаж - никой закон не ви задължава да го правите Правилата на магазините са пожелателни , не задължителни Затова в правилата им пише - '' моля '' Молбите не са задължителни за изпълнениеВ Конституцията е записано че '' Гражданите са длъжни да спазват Конституцията и Законите '' - никъде не пише за правилата на някакъв си скапан магазин Отстоявайте си правата , не се оставяйте някакъв примитивен охранител да си играе с вас
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
До ХахахаОткъде пък ти дойде на простият селски акъл, че е Кауфланд или Лидл?И в двете вътре в магазина може да се ползва кошница.Ти май си собственик на вмирисан полулегален гараж-бакалия, а?
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До Анонимен 39Нанеси телесна повреда да видим дали няма да те накажат.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
От кога се влиза с количка в магазина?
отговор Сигнализирай
36
Хахаха
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Трябвало е награбената стока и да я намачка и оплюе ... или продават или бракуват.Да ги видим тогаз тези тарикати ...Кой е магазина ... Кауфланд или Лидл ?
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
В България за хулиганство и телесни повреди изобщо не се наказва, защото българският живот не струва нищо.
отговор Сигнализирай
34
Тайгър Уудс
преди 4 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Тоя вероятно си влиза с ГолфО в магазина, а те го карат да бута количка...
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Да претрепеш охраната и да не си вземеш после поне една количка , това не го разбирам..
отговор Сигнализирай
Новини