IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Близо 3.5% от тестваните са с положителни проби за коронавирус


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
Санитаря
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
От СанитаряВ страната където работя се смята, че се справят с пЛандемията. Да справят се и то добре, не защото нещо някой е направил полезно и медицинско, не е от мерките, а просто не разрешиха да се пускат безобразно вируси сред народонаселението! И това е единственото положително, иначе фашистките мерки си ги има.Между другото, лекари на практика с Корона не се занимават, почти всичко от превенция, през инфото за борба със заразата, до ваксинацията е дадено на сестринския персонал;)
отговор Сигнализирай
2
Станишката
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 5
Добро Утро, Циркаджии!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 21
499 болни са в интензивни отделения,те са важните и трябва да се наблюдават.Колко нови заразени са открили е без никакво значение,освен за статистиката.Всички ще се заразят неизбежно е,въпрос на време е.Важно е масовата ваксинация да се случи бързо.Този вирус е направен от човек-ФАКТ!
отговор Сигнализирай
Новини