IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

"Да се търси марихуана по Петрич хеликоптер има, а да се изгаси пожарът – няма"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
тъй де
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 9
Да бяхте повикали баш ПОЖАРНИКАРЯТ на републиката, не само да обикаля и ръси глупости по Севда ТВ.
отговор Сигнализирай
7
не разбрал
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 5
Защо с хеликоптер, това гора в пресечена местност ли е?!
отговор Сигнализирай
6
нетрол
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
В марихуаната има чипове на бил гейтс. Искат да ни стерилизират с нея. За да се преборим, трябва да носим алуминиеви шапки и да признаем, че земята е плоска. Марихуаната е донесена от рептилите и е генно-модифицирана с чиповете на Гейтс. Мъск също е намесен, но още не знам как. Хващайте алуминиевото фолио, братя!
отговор Сигнализирай
5
Стига бе
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 6
Тоя благоев..., дето му е липсвал хеликоптер за гасене на сграда явно е от напушвашите се. Естествено, че няма смисъл да се ползва хеликоптер в градски условия, защото те гасят при големи площи, именно заради разпръсване на водата, без да може да е точно локализирането и на падане. С пожарен маркуч струята вода се насочва в конкретни точки и се получава възможно най-голям ефект. Нищо чудно, че точно такива си избраха кмет посочен от чалгарите.
отговор Сигнализирай
4
MaйMyнaтa
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 13
Бегайте вей нapкoмaни...от мapихyaнa ще минете на кoкaин, след това на xepoин и ако доживеете до 50сет, ще ви наливат yoaн и плотонии преэ чepeпoт с фуния.
отговор Сигнализирай
3
До 1 Доктор Сър Пичу
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
Да бе ! Помага на наркозависимите и на тебе също , нали ?
отговор Сигнализирай
2
БГ модел
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Като има хеликоптери кой го брига за какво ще се изполват? Нека гори всичко, нека болни умират защото не могат да се транспортират. А *** ще търси тревни площи.
отговор Сигнализирай
1
Доктор Сър Пичук
преди 3 години
Харесвам 25 Не харесвам 12
От медицинска гледна точка войната с марихуаната е безмислено харчене на държавни пари - марихуната никому не е навредила и даже е помогнала на тежко болни да облекчат страданията си, а на здравите да се чувстват добре.
отговор Сигнализирай
Новини