IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Артисти също на протест срещу мерките: Без препитание трудно се живее


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
ОСТАВКА 2
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Преди 20 години, в центровете на градовете, имаше тениски за по 50 лева на брой.. А сега, на мястото на тия магазини, има магазинчета за 1 ( един) лев...Заради такива мошеници- Държавни и банкови чиновници, адвокати, българите ФАЛИРАТ и стоят ГЛАДНИ.Преди 20 години, хората ОБИКАЛЯХА магазините и ако си харесат нещо го купуваха. Сега, заради МАСКИТЕ, никой не купува НИЩО.. Купуват САМО арабски маски..ОСТАВКА на министрите !! Трябват ни министри, които да МАХНАТ маските като влизаш в МАГАЗИН
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Нали щеше да има избори а не протести. Сега вече стана две в едно .Хем избори хем протести . А на тез що не им дадоха по едно въже ? Нали на всички е ясно че няма да ги бъде . Що ги мъчат тогава ? Убий ги да не се мъчат :)))
отговор Сигнализирай
29
akudд1
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
със задействането на протестите, ГЕРБ и БОРИСОВ си правят лоша услуга !!!...
отговор Сигнализирай
28
А бе
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
Само се чудя,тези опашки за Халкидики и по морето все от бедняци ли са или от безработни стругари?То са тапи,то са задръствания много беден народ брей!
отговор Сигнализирай
27
Е артисти,
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Нали искахте промяна, е- на ви промяна - протестирайте сега да ви дойде акъла в главата !!!
отговор Сигнализирай
26
До 28
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Ами и аз като дойде тоя вирус спрях да работя , но си намерих друга работа , а не да мрънкам наляво и надясно как световните сили искат да намалят населението на земята и 5G ме контролира съзнанието. Живота продължава , трябва да се призпособяваме.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
До Анонимен 25Това са хора които не са получавали заплати в продължение на месеци.
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Всеки почнал само да мрънка и да се оплаква. То не бяха чипирвания , диктатори , "бедност" , държавите на запад вземат да се съвземат , а тука затъваме още. Докато не си променим мирогледа и да не мрънкаме и оплакваме , никога няма да се оправим.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
До Анонимен 20При протестите няма правила. Едно време ако се спазваха правила ръмънците никога нямаше да свалят Чаушеско. На света му омръзна от ковид мерките. Нека всеки се пази така както прецени за добре и да не натяква свая начин на другите.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
И аз не съм доволен от заплатата си, но не протестирам...................да се хващат да работят друго или да се преквалифицират...........то най-лесно да се мрънка !!!
отговор Сигнализирай
Новини