IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

96-годишен крадец на ток разкрит в монтанско село


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
Милен Илиев Минков
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
България желае мир и сигурност и затова няма да има второ дете във повечето случай
отговор Сигнализирай
31
Хах
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
А НОИ колко са му откраднали от пенсията и уртикария получават, че още е жив.
отговор Сигнализирай
30
дедо Ташунко
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
ситни дажбиедри кражби Радой Ралин
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Хахаха брех че съвестен е този инкасатор. От онези наши съграждани дето цели махали не плашат нито ток нито вода? Там какво се случва? Нито някой смее да им каже нещо нито смее да им спре тока или водата. Но там няма проблем всички редовно плащащи плащат и техните сметки. Ако редовно плащаш не плати навреме му спират тока, на онези не. Е това си е дискриминация.
отговор Сигнализирай
28
Сокол Османлия
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Инкасатора е истински мъж.Скача на беззащитен старец.
отговор Сигнализирай
27
ИСТИНСКИ османскиРОМ
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Аз краде от 6 годишно и никой не ще да фаща на него, права свобода, що прайти дискриминация бате!
отговор Сигнализирай
26
Мефистофел
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Му-ха-ха, вкарайте го в затвора, доживот! Първо я докарайте до 96 после крадете ток!
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Интересно ми е колко ток е изхабил на 96г? 5000 МЕГАВАТА домакинство ли има? Само да светна инкасаторите, че има цели махали дето ток не са плащали от 1991-ва и ако влезе там инкасатор ще излезе набит, обран и изнасилен многократно!
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Промяната е факт!!!
отговор Сигнализирай
23
Сбъркана работа!
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Този тел. 112, стана като телефон за изповеди. Всеки звъни за каквото му скимне, а това е "телефон за спешни повиквания"! За какво му е била полиция на този? Нападнат ли е, какво? Не е ли редно да напише докладна, какво е установил, енергото да направи инспекция /ако са им необходими полицейски служители да повикат/ и ако има нещо нередно да си продължат по процедура?
отговор Сигнализирай
Новини