IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Във времена на война - ще остане ли света без зърно?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

78
И
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Нашите затова изнесоха зърното и вдигнаха цените, хем по-големи данъци от високите цени. Всичко е за сметка на хората.
отговор Сигнализирай
77
За 30год Демокрация
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
От доматената република на Европа, страната с най-вкусен хляб в света се превърнахме с държава без Земеделие. Всичко се внася от Турция и Гърция.
отговор Сигнализирай
76
Имам почви, но.....
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
България има едни от най-плодородните земи в Европа. Но ЕС никога няма да позволи България да бъде аграрна страна. ЕС ликвидира земеделието и животновъдството !
отговор Сигнализирай
75
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
До Статия от САЩ, мчи така е! В САЩ под 300к долара на година се класираш като беден, в Русия с над 100к рубли на месец си богат и шеизебеш половин Маскве с тия пари. В статиите от Русия обаче ги съветват да пестят от ядене и да си купят кюмбета!
отговор Сигнализирай
74
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
АЗ съм полу добруджанец, мога да ви кажа, че недостиг на зърно никога е нямало..... :)) Украйна беше житницата на СССРА, ама Запада тогава немаше нужда от техната пшеница, не виждам сега да има нужда :)))
отговор Сигнализирай
73
Истината
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 7
Света няма да остане без зърно. Руските фашисти просто създават хаус, но ще си платят с лихвите!
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Може да има радиоактивни дъждове и да ти кеф да ядеш...сетваш буквално. Не се чудете като нарастнат раково болните. Благодарение на САЩ и НАТО си теглихме теглото от радиоактивните замърсявания от Сърбия сега ще е от Украйна.
отговор Сигнализирай
71
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
Африка ще страда, Европа едва ли.
отговор Сигнализирай
70
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Не бързайте със заключенията, че ще има зърно, защото не се знае каква ще е реколтата, може да има наводнения, суша, градушки и т.н
отговор Сигнализирай
69
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Всяко село в България е в състояние да отглежда в несметни количества плодове, зеленчуци, зърно, риба, дoбитък, мляко, вълна, коприна, памук и т.н. Истината е че продажните ни политици имат изгода да няма хора по селата, да намалее населението за да не ги смени някой по-кадърен. Другият интерес е на западна Европа да продава долнопробните си храни тук. Трябва нормално и добро управление! България е отглеждала над 12 милиона овце, 60 милиона птици, 20 милиона прасета, сега ми е болно да ви кажа..
отговор Сигнализирай
Новини