IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Драго Драганов за мечтата за Софийски държавен цирк


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 1
На Драганов не му ли стига цирка 33 години в държавата?
отговор Сигнализирай
7
4 до 5
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
За тези 33 нямам и половината на това което е придобито преди. Лично аз.
отговор Сигнализирай
6
4 до 5
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ето това е спекулация. Сегашният модел на обществото е на дребнавост. Виждат се единствено битовите предмети, при това сменяеми. Компютърът не е "от демокрацията". Всичко жизнено необходимо в страната, като основни водопроводи, язовири, пътища билищен фонд, сгради за училиюща и детски градини, болници, предприятия (после умишлено ги фалираха) , от което живеем , за да си купим евентуално стол, маса, ..... са създадени тогава и се ползват и сега. Новото е еднодневка, с кратък срок на годност,
отговор Сигнализирай
5
Чиновник
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 7
До Анонимен 4 Другарю, ти откъде имаш пари за компютър, интрнет и телефон, за да пишеш теш тези глупости? По времето на комунизма, когато "имаше заводи", ти имаше ли поне половината, от това, което имаш сега?
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 3
Липсата на поне една сграда за цирк в България показва недвусмислено мизерията на "демокрацията". Дадоха се милиарди за облепвне на панелки с цигър-магър, защото "началниците" така искат, искат оборот в строителството с лесни средства, на практика. Нищо смеслено и запомнящо се не се е построило за тези 33 години. Даже заводите сега са от конструкции тип барака.
отговор Сигнализирай
3
столичан
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 2
Абе то цялата ни държава е един цирк, този искал столичен.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
Оставка на всички непотребни номенклатури от БНТ.В тази телевизия още е 1989г.
отговор Сигнализирай
1
дедо
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 2
Мераци да стане директор на държавния цирк. Ей не се спират всички да се уредят на държавна директорска служба.
отговор Сигнализирай
Новини