IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Пътнически влак дерайлира до Копривщица


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Да се спират всички
преди 9 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 6
Линии на влаковете, където няма минимум два вагона пътници, и да се пускат само автобуси.Защо трябва да се спонсорират такива линии, с по 10-20човека вътре, и от тях половината са "бразилци", които не си купуват билети.Да се направи чистка в целите Железници, и на борсата, а оттам по други звена: в метрото, в автобусите, по хотелите, в предприятията и заводите, където има нужда от работна ръка, а не да внася е от Непал и Туркменистан, хора който, докато научат езика и те минали 3години.
отговор Сигнализирай
5
!
преди 9 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
За доброто на всеки един Българин, БДЖ, магистрали,пътища,прелези,мостове....всичко трябва да бъде спряно и затворено.Тези съоражения не са пипани от 30 години или ако е работено по тях се прави по най мърлявия и евтин начин!!! Крадене,крадене и пълно безхаберие за клета България!
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 4
През ВСВ, когато хиттлер е завладявал нови страни, първата му работа е била да овладее железниците, щото те са "вените" на държавата - те са транспортните мрежи!!! БДЖ е от последните, които не сме ги продали!! Преди година си говорих с една симпатична кондукторка във влака Сф-Бургас и тя ми каза "Това не са инциденти, а НАРОЧНИ атентати, за да продадат БДЖ за жълти стотинки!!!"... Май е била права!
отговор Сигнализирай
3
До 61
преди 9 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Железницата е със социални функции. За това държавата я спонсорира. Идеята е всеки чавек да може да се придвижва. Това е било някоя селска линия.
отговор Сигнализирай
2
Язе
преди 9 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Тие влакове почнаа да катастрофират повече от катастрофите на колелото на 4км бе. Е*ааа тая железница. А кви влакове фучат по европата и да се чудиш на кой континент се намира България.
отговор Сигнализирай
1
61
преди 9 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 2
Бах тоя влак дето в него е имало 8 пътника. Че вие с хеликоптер да ги бяхте извозили пак щеше да е по-евтино!
отговор Сигнализирай
Новини