IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Според Световната банка сме сред най-богатите държави


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

96
айде нЕма нуЖда
преди 7 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Не се строи богата държава със питиепродавници. Заведения...заведения...но производство трябва.
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
Лошо няма, само да не се разчува, че да не започнат да ни гонят от работа заради германци,
отговор Сигнализирай
94
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 5
България е била на 7 място в Европа по богатство, с една от най - стабилните валути по време на трето Българско Царство на Цар Борис Трети!
отговор Сигнализирай
93
много ясно
преди 7 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
Най-голямото богатство е здравето. Айде сега вижте дали сме най-болните от ЕС !
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
Знаете ли колко много Ковбои - внуци и пра внуци на руснаци, които познавам в Америка напридошли там през 17, 18 век си спомнят за своите пра, пра деди? И казват: Ти Българино си наш брат, чийто спомен бе унищожен по времето на комунизма на Ленин, Сталин и сие в Московията!
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 7
През лошия социализъм бяхме 25 в света по индустриализация. Зад гърба ни бяха такива държави като Турция,Гърция,Румъния,Унгария,Португалия и още 200 държави. Сега на кое място сме,дали ни има в челната стотачка,може ли някой да каже?!
отговор Сигнализирай
90
Запознат
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 8
Не сме в клуба на богатите , а в клуба на изобретателните и практичните ,това са две различни неща. Не мътете мозъците на народа ' той е по умен от вас.
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 7
Парата не е важна..... Важен е духът! Духът ми е Български и затова обичам България и Америка!
отговор Сигнализирай
88
Фейк
преди 7 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 8
Сред най богатите бяхме в периода 1980-87 година. Бай Тошо беше направил една малка райска градина. Само банани не беше посадил,но сега станахме бананова република и ги ядем повече от май мините в Африка. Другата ни придобивка е,че можем да прислугваме на богатите англосаксонски господари и дружно да си бием темето в земята с екзалтирани викове,,Вива господарю"!!
отговор Сигнализирай
87
Американ
преди 7 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
С евтиния труд и с ниското качество няма да има никакъв труд... освен ако не проработите качествено.
отговор Сигнализирай
Новини