IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мацка с татус? Какво по-лесно завоевание?!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
Chikatilo
преди 11 години
Харесвам 21 Не харесвам 7
Баси колко сте кухи тука.....колко жени оправихте последно бе кауни такива...големи разбирачи станахте ....
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Думата "татус" се ползва много често и аз я приемам за напълно нормална. Тя има повече смисъл то "аман" или "пишман".Относно темата - съгласен съм с написаното. Но източника на това са множеството филми, игри... в които "лошия" или "мръсницата" са с татуировки. Има и друго - татуса може да скрие целулит, белег, бенки. Жена с татуирани крака е все едно жена с клин - просто шарките следват формата на крака :)
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 41 Не харесвам 25
Жените с татуировки и пиърсинг (на места, различни от ушите) по принцип са си от "леката" категория и не стават за нещо повече от секс за една нощ. Но така или иначе умните и свестни мъже го знаят това.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
До Анонименабе то и "Пич" няма в книжовния език, ама я се виж :)
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 23 Не харесвам 16
Каква е тази дума "татус"? Казва се татуировка. Аман от пишман журналисти!
отговор Сигнализирай
Новини