IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Мая Манолова ще става баба. Името на внучето – с М


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Мая Манолова израстна откакто напусна БСП и започна да работи за хората!
отговор Сигнализирай
22
въпрос
преди 7 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
кой е първият съпруг на Мая, от Кюстендил ли е ?
отговор Сигнализирай
21
Негър Скиор
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
До Баба:На децата и внуците им се пада да изкупуват Греховете на предците си. И, О "Майн Гот" не останали хора в 16-тата република!? Ами сега кой ще плаща сметката!? Ама кой ще ми работи за без пари? Кой ще яде тези "пасти" като няма хляб!?
отговор Сигнализирай
20
дияна
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
нека Майчето поработи за народа, нали народни пари я издържаха да учи в Москва, нее плащала родителски пари, Герб я тури на тази длъжност за да не им пречи в народното уж събрание, иначе по-ценна е Диана Ковачева, пълноценен юрист.Страх ме е от трето поколение социалисти, нали те вдигнаха срещу Родината Владайското и Спетемврийското въстание, нали те правиха 9-те септември, нали убиха без съд 26 хиляди ценни българи.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
"Името на внучето с М" ....Марин льо Манолова !
отговор Сигнализирай
18
Хейтър
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Много постно от към новини днес.Няма какво да се ругае
отговор Сигнализирай
17
OMG_Lucker
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Майчето е екстра, бих я схрускал, хем съм доста по- млад от нея :).Сега за бебето: да го кръстят Мойко. Хем на баба си, хем на ПАТРОНА И ИДОЛА НА НАЦИЯТА, че то в тази пробита държава всичко започва или завършва с него. 3 пъти премиер, най- успешния политик на прехода го направихте и 2ри най- успешен в историята след неговия идол и патрон бай ви Тошо.
отговор Сигнализирай
16
Баба
преди 7 години
Харесвам 24 Не харесвам 7
Ай стига сте злобяли, бе! Мая Манолова е чудесен човек, освен това, макар че в случая няма значение, дай Боже, всекиму да изглежда като нея. Да е жива и здрава, да са живи и здрави и децата й, пък и внучето. Да се роди живо и здраво, да донесе щастие в семейството!Пожелавам същото и на внучето на Бойко Борисов, нека не пренасяме негативи върху децата! А иначе за делата на всеки има кой да съди и рано или късно всеки сърба това, което е дробил.
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
С м....чакай да позная....Mарая?:D
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Истински популист-много сладки приказки.Галят ухото.Само толкова.
отговор Сигнализирай
Новини