IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

"Света София" в Истанбул да бъде върната на християните


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

61
anti isliam
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
isliama nai mrazi zemia da gubi
отговор Сигнализирай
60
до 58
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Поредният изкрейзил турчин - аллах акбар !!!
отговор Сигнализирай
59
ayten
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
доналд нещо се е объркал, над цяла европа надвисва булото на исляма , такава била волята на аллах!!!
отговор Сигнализирай
58
до 54
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 8
Да, точно така са мислили и така са действали дедите ти през време на окупацията на Тракия през1913 . Поради тази причина не им се е удало да се задържат и една година и са се пръстнали като пилци и едва са се добрали до София. Прав си, добре,че има и такива като тебе за да ни спаси от добронамереност, трябва да сме готови в решителния ден точно толкова колкото и вие...Ако разби ра се до тогава не изчезнете бепрекословно от лицето на земята като племе...На-злобното,крадливото,лъжливото племе..
отговор Сигнализирай
57
essed
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
много филми си гледал,никой няма полза от параноици...
отговор Сигнализирай
56
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
negi iskame turcite!!!
отговор Сигнализирай
55
Не се карайте
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Предложението е американско. Според мен, то наистина е тест и негови инициатори са най-вероятно онези, от чиято воля ще зависи дали Турция ще бъде приета в Европейския съюз, кога би могло да стане това и при какви условия. Ние можем само да разсъждаваме върху този казус.
отговор Сигнализирай
54
до турчетата
преди 13 години
Харесвам 27 Не харесвам 15
От турчин не се иска толерантност. Те са свикнали на насилие, не на разум и цивилизация. Те ще разберат само ако ги настъпиш - например да им разрушиш някои техни джамии или обезглавиш някой ходжа или с черепите на турските пеленачета да гасиш свещите в църквата или да разпаряш утробите на бременни турски жени.
отговор Сигнализирай
53
до 49,50 и 51
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 5
Поредният изкрейзил турчин, който не знае даже какво пише !!!
отговор Сигнализирай
52
TR TURK
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
SVETA SOFIA MOJE DA SE VIRNE NA HRISTIYANITE OBACHE TOVA PAK CHTE V TR. ISTANBUL A NE V DRUGADE.
отговор Сигнализирай
Новини