IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Александър Македонски протегна ръка над Скопие


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

246
NOLF
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Абе, Миро, я прекоси Дунава и си стой от оная страна. Няма да ни липсваш, спокойно.
отговор Сигнализирай
245
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
На втората снимка ясно се вижда ,че А Македонски е измислил ,,Нескафе и сега са заедно А кой ли е измислил ,топлата вода ??
отговор Сигнализирай
244
Миро
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Съгласявам се с русенеца и варненеца, идеята да живея във Видинска република ми се струва много примамлива. Аз съм от Видин както разбрахте!Не ме карайте да уважавам държава, която не дава пари на Видин за нищо!!! Всичките пари отидоха по София и по морето - Варна, Бургас а нас ни забравиха!Или да ни дадат пари и високи заплати - или ще поискаме Румъния да ни анексира, тя поне е нормална държава!!!Румъния и назад да тича, България никога няма да я стигне!!!
отговор Сигнализирай
243
кака
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Абе тоя кон що няма *** ? Нали е бил мъжки.
отговор Сигнализирай
242
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
Ооо ще се раздели, в момента Сърбия, Македония, Гърция, Турция и Румъния просто кроят планове. Един ден тези държави ще си разделят парчета от българските земи, а българите ще изчезнат безследно като траките.
отговор Сигнализирай
241
NOLF
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Луно, Луно, земя македонска.
отговор Сигнализирай
240
....
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Никой никога няма да раздели БЪЛГАРИЯ! Турция може да се раздели но НИЕ НИКОГА! :)
отговор Сигнализирай
239
до 244
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
внимавай това е първата стъпка към македонизма хааххаахха
отговор Сигнализирай
238
Миро
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Съгласявам се с русенеца и варненеца, идеята да живея във Видинска република ми се струва много примамлива. Аз съм от Видин както разбрахте!Не ме карайте да уважавам държава, която не дава пари на Видин за нищо!!! Всичките пари отидоха по София и по морето - Варна, Бургас а нас ни забравиха!Или да ни дадат пари и високи заплати - или ще поискаме Румъния да ни анексира, тя поне е нормална държава!!!
отговор Сигнализирай
237
..
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
който иска да се отдели от България като условие ще приеме в новата си държава 1 милион *** и турци? Желаещи? :)
отговор Сигнализирай
Новини