IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

"Колко голям македонец е новият български президент?"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

80
румене, пиле
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
откъде реши и кой ти каза, че помaците нямали български корени? руското име борисов да не би да означава руски произход, или дянков да е много българско? а свежите гръцки имена като елена, васил, георги? това прави ли хората гърци? ами разните му мануели, жорж; фамилии като арсенова, раков и т.н.?
отговор Сигнализирай
79
Лекарска колегия
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Лекарска Колегия Благоевград- още веднъж отправяме срочен апел улигофренът по-долу да бъде настанен в съответното лечебно заведение
отговор Сигнализирай
78
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
Колко голям македонец може да е един ***?
отговор Сигнализирай
77
Благоевград
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 61
1.) Кога ще бъдат признати Македонците родени и живеещи на територията на България като Македонци ? 2.) Кога в списъците за преброяване в България ще фигурира графата МАКЕДОНЕЦ / МАКЕДОНКА ?3.) Кога България ще даде на нас Македонците, родени и живеещи на нейна територия, всички полагащи ни се по рождение и по Закон човешки права и свободи ?4.) Кога Българският Съд ще регистрира Македонските Дружества , Организации , и Партия , за да може и ние Македонците да си имаме наш културен , обществен , и политически живот ?5.) Кога България ще спре с геноцида и асимилацията върху нас Македонците живеещи на нейна територия ?6.) Кога България ще спре да краде от нас Македонците и от Македония културно - исторически паметници (като Македонски Икони от Македонски Църкви, Манастири, и къщи, Македонски Евангелия, Македонски СтароМакедонски книги, и други) ? И кога България ще върне на Македония откраднатото от нея Македонско културно-историческо наследство ?7.) Кога в Пиринска Македония и в България ще отвори врати Македонски Радио-Телевизионен Център за да може и ние Македонците родени и живеещи на територията на България да научаваме и слушаме новините на наш Македонски литературен език ? Кога в България ще има електронни и печатни медии на Македонски литературен език ?8.) Кога в Пиринска Македония ще бъде избран Македонец за Владика (на Неврокопска Епархия) и кога в Храмовете под Пирин ще служат свещеници Македонци, а Богослужбите ще се извършват на Македонски език и по Македонският Църковен Календар ?9.) Кога Българската окупаторска армия и полиция (която е окупирала Пириндският дел на Македония още от 1912 година) ще го напусне , защото Българската окупаторска армия и полиция са много тежко национално и икономическо бреме върху гърба на Македонският народ под Пирин? Ние, Македонците, искаме Пиринска Македония да бъде Демилитаризирана зона. 10,) Кога ще спрете лично Вие да водите антиМакедонска пропаганда и политика ? Кога ще спрете да бъдете Дежурен АнтиМакедонист и Македономразец ?
отговор Сигнализирай
76
karani
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 15
te si iskat tqhnotoooo... tova koeto im prinadleji ot bg-------- rodopiteeeeeepravi sa si
отговор Сигнализирай
75
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Че то кой кръщава детето си Калф по същата логика?Да ви *** и в червените мозъци ***,не харесвам Плевнелиев,ама вас ви МРАЗЯ!
отговор Сигнализирай
74
karani
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
makedoncite taka ni obi4at , 4e si nqmate na prestava.... Imam kolega i po cql den psuva i obijda bg
отговор Сигнализирай
73
Румен
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 15
За тези които не знаят, именно помаците се кръщават с подобни фамилии. Понеже нямат български корени. Плевнелиев, какво име - то казва всичко. Кой българин би се кръстил плевня, а отворковци ?
отговор Сигнализирай
72
/c.hd,rk
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 9
По заповед на ротшилдови в България на възлови постове е забранено да се поставят българи , само български граждани , комплексирани затоа че са от малцинствата това е истината , искат тази велика нация , която в Древен КИТАЙ ИМА ИСТОРИЯ ЗА ВЕЛИКАТА КОННИЦА НА БЪЛГАРИТЕ - ТАКА ЧЕ ЗАМЪЛЧЕТЕ И СЕ РАДВАЙТЕ НА ИЗБОРАА СИ ГЕРБЕРИ НЕЩАСТИ , СКОРО ЩЕ СИ ПЛАТИТЕ ЦЕНАТА ЗА ТОЗИ ИЗБОР.
отговор Сигнализирай
71
боже колко глупост
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 10
Тия " македонци" верно не са на тоя свят!:)))) ..не мога да повярвам че има толкова зомбирани хора:))))
отговор Сигнализирай
Новини