IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

В Скопие не мирват: България има териториални и етнически претенции!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

278
До СВЯТ
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Не знам СВЯТ ли си,СВАТ ли се,но всички бежанци са идвали в Отечеството си,България,включително и моите деди.Какво да ви говори човек,като сте си просто прости сърбо-щиптаро-македоноиди.Извини ме ,ако въобще можеш да се обиждаш,но си е така.Смешни сте и ви съжаляваме.Сръбски .....
отговор Сигнализирай
277
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
БКП ви подари на Тито през 1948 година. Питайте бабите и дядовците си *** такива! Майка България винаги е бдяла над вас, нищо че сте на наша територия. Но ако зависи от мен, въпреки македонското си потекло, ще ви пратя всичките в Охридското и Преспанското езера
отговор Сигнализирай
276
Охрид
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 28
бугарите татари имат много лаком г..з, все не им стига, сега и нашата история шъ променят.. препрочетете си вашата измислена, тогава се занимавайте с Велика Македония!!!
отговор Сигнализирай
275
D-r Stoyanov
преди 12 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Очевидно призивите на Плевнелиев за приключване на антибългарската кампания в Македония са останали глас в пустинята. Чашуле с просташката си арогантност се държи така сякаш той е в позиция да поставя условията, а де факто от нас зависи дали те ще могат да се присъединят към ЕС. Държавният глава трябва да се положи повече дипломатически усилия и да постигне диалог с македонците. Президентство не значи само да ходиш по приеми и визити с частния самолет.
отговор Сигнализирай
274
monah681
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
KOITO NE ZNAE DA CELUVA NA POPA RUKATA DA MU CELUVA KRAKATA!
отговор Сигнализирай
273
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 29 Не харесвам 2
До СВЯТзащото македония е българска и пред бога, шиптър!никакъв ес за вас... фашисти сме били, окупатори ли... щом не става с добро, значи ще стане с лошо, шиптър. Самуил е и винаги ще си остане български цар! ясно ли ти е това србомански шиптър с промит мозък!
отговор Сигнализирай
272
СВЯТ
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 30
МАКЕДОНЦИТЕ СА ПРИНУЖДАВАНИ ОТ БЬЛГАРИТЕ ДА СЕ НАРИЧАТ БЪЛГАРИ ОЩЕ В МИНАЛИЍ ВЕК
отговор Сигнализирай
271
Венелин
преди 12 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Пълна блокада на макаците! Да умират!Който се чувства българин да взима български паспорт.
отговор Сигнализирай
270
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Хахахахаха То имало и "пиринска македония" ли?хахахаххааааМи то на Мусала зимата като падат температурите до -30,ескимосите ще ревнат сега,че Рила билаРилска ескимосия.
отговор Сигнализирай
269
НМ(народна милиция)
преди 12 години
Харесвам 26 Не харесвам 2
Правителството на България да заеме много твърда позиция по Македонския-Български въпрос.
отговор Сигнализирай
Новини