IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ердоган: Ако е рекъл Аллах, до април ще монтираме С-400


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

94
джо
преди 5 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Така си е , светнат съм. Не съм ,мултимилионер,но много съм видял. Примера , го дадох образно, но си направи труда , приятелю и огледай ,Колко "Бавареца" са обути , меко казано с " ***". За нас Българите е важна показността. Всеки работодател , основно гледа да купи по-яка кола, вила, яхта и повече е склонен да фалира, но не и да повиши заплатата на работниците си. Гледах интервюто с тези които подписаха договора за самолетите, общо взето мънкаха.Питам, защо?
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Интересно турците и руснаците на какъв език се изясняват помежду си? Иначе плащанията са си в долари.
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 13
Неминуемо ще има изтрезняване от дрогата на електората на Ердоган.А махмурлука ще бъде обедняване и вътрещни конфликти, може би и автономия на Кюрдиктан.Турция пак става "болния човек на Европа" и лечението ще бъде много дълго.
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Той ракети нашия самолети та да има какво да сваля Ердоган.Полигон ще има и изпробване на техника.Ще си играят на войници.А народа мизерува...
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
до джоСега ние си купихме "Як Баварец" а после ще констатираме, че нямаме пари за "зимни гуми".-Джо, ама мноо ги разбираш нещата бе, мноо си светнат! Сигурно най-малко си мултимилионер и управляваш фирма от барем двесте души?
отговор Сигнализирай
89
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
До АнонименРуското оръжие е по-евтино и по-качествено. Ха-ха-ха-.....
отговор Сигнализирай
88
eni4er
преди 5 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
До Ириней ГеоргиусЩом знаеш какво стана на 15/05/1919,сигурен съм че знаеш какво стана на 09/09/1922 в Измир
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
До Анонимен 87проблема е, че ако няма санкции, други от натовчетата също ще си купят! и като видят, че руското оръжие хем е по евтино, хем по качествено , сащ ще изгубят един пазар, на който са монополисти!
отговор Сигнализирай
86
отомобил
преди 5 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Що им се смеете на турските мечтатели.Нека мечтаят за велика Турция,която ще произвежда самолети и отомобили и ще им се молят от цял свят да им продаде турско ноу-хау,целувайки им ръка.Пръццц.Реалността е мирис на кози и немиени шалвари и гьобеци.Но иначе са толкова напреднали,че поучават цял свят,кое е правилно и кое не.
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 5 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Аллах е рекъл 1 долар 100 турски лири до април.
отговор Сигнализирай
Новини