IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

МАНИ "откри": Македонски език имало от стотици години


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Маке
преди 4 години
Харесвам 40 Не харесвам 0
Газ пикаят тези нещастници .Не очакваха че ще ги спрем. Мислеха че се страхуваме да го направим. А че и франция също ги спря само преди 6 месеца забравиха. Заблуждават се че ЕС ще тръгнат срещу БГ заради тях. Да се смееш ли да плачеш .Единствено сороските издания на запад и разни леви от австрия и германия се надпреварват да на критикуват Без и дума да продумат за откраднатата ни история и език. За това какво учат децата им в училищата и какви табели има по улиците за българия.За медиите им ...
отговор Сигнализирай
11
Прост и глупав
преди 4 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Току що се получи искане на всички ЕС лидери за присъединяване към македонската общност:)))Къв ЕС??Кви 5 лева???Вие сте велики!!!Вие сте недостижими!!!Абе,що въобще говорим с тези???
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
9
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 29 Не харесвам 1
Тия ЕС няма да видят.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
В Индия са съществували от хилядолетия.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 49
Македонците не произлизат от българите. Македонците и българите произлизат от сродни славянски племена, което ги брави братски народи, но съвсем отделни нации.
отговор Сигнализирай
6
неразбрал
преди 4 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Мъни/money или "мани"!?!?
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
Ето, че има и политици, и професори, които ясно се опитват да опишат фактите, че македонците произлизат от българите, а разни други (явно държани с доста компромати или откровени комплексирани душици) ги обвиняват, че едва ли не предавали народа си. Тези вторите наясно ли са, че са се родили преди да е съществувала държавата Македония?!
отговор Сигнализирай
4
балама
преди 4 години
Харесвам 34 Не харесвам 2
Мани, мани... А, доказателства, така... представили ли са... Или си карат по гьобелски пак - повтарят лъжата стотици пъти.
отговор Сигнализирай
3
ДДРОнег
преди 4 години
Харесвам 49 Не харесвам 4
" Докле е мъничка змията, да и се строиши главата "Тя змията вече е голяма, но трябва да се действа безпощадно !!!От тук насетне само и само Истината, докато не признаят, че са Българи, докато не изгорят всички лъжливик ниги на площада, докато не криминализират обидите по Българския народ - ВЕТО ДО ДУПКА !!!
отговор Сигнализирай
Новини