IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Тафров: В дипломатическа изолация сме по въпроса със Северна Македония


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

102
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
До Анонимен 96: Да, бе и аз така казвам ... ама има едни филмчета, дето "окупаторите" ги посрещат с цветя ... Та какво правим с тях - трием ги ?
отговор Сигнализирай
101
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
когато израел прави своите спец операции по отвлучане на опасни за тях индивиди всички са във възторг, даже филми правят. Когато КГБ на Беларус го направи, пиратство било. И кой е пострадал, да не присвоиха самолета, парите на пасажерите, свалиха един издирван в Беларус. И то не без помощта на гръцките спец служби.
отговор Сигнализирай
100
Българин
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Свобода за Роман Протасевич!
отговор Сигнализирай
99
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Това което този казва е известно на всички политици в България отдавна, просто направиха малко пушилка за изборите, но всеки знае - България винаги е вдигала краката, и сега ще ги вдигне, стига сте подскачали.
отговор Сигнализирай
98
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
тафров погрижи се българския народ ,за белоруския има кой да се грижи. Хайде стига износ на демокрация. Виждам че и за Македония си готов да си разтвориш бузките.
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 8
Тодор Живков хващаше самолета за Москва и направо влизаше в кабинета на първия там, без стеща. А днешните навеждачи всичко оправеат с Тодор Живков, но не можете и на малкия пръст да му стъпите на простия бай Тошо.
отговор Сигнализирай
96
Да се снишим, а?
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
И Тошето навремето си въобразяваше, че като сгуши кратунка в раменете, няма да го отвее вятърът на промяната. Да, да, ама не. Все не се учим от грешките в историята си - винаги, когато сме се навеждали и подавали задни части, клатили са ни безпогрешно и безмилостно. Ако сами се подложим и на това унижение - измислени политици от измислената насила македонска държава да се гаврят с нас както им скимне, само ще продължим по пътя надолу, по който и без това доближихме дъното.
отговор Сигнализирай
95
Шаши
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Много НЛОта има във Външно. Всички си спомняме обезглавените шофьори в Ирак. Нашите лапачи се скриха по кабинетите. Никой не ги защити.
отговор Сигнализирай
94
---
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 1
Този е готов да клекне и да легне- това е проблема на такива типове- нямат характер или имат ама в друга посока...
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
просто служебните Другари са изолирани в ЕС така че ясно показват че комунисти не им трябват
отговор Сигнализирай
Новини