IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Понеделник е големият ден за Северна Македония


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

42
Морен сокол
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Редовите македоннски граждани тепърва ще усетят кво е това да си в ес.глад и скърцане на зъби.
отговор Сигнализирай
41
Ерес Съюз
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Продажници от всички страни, съединявайте се !
отговор Сигнализирай
40
Българофил
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Хич не им разбирам езика на тези сърбо- селяни! Не пишат и на български, а на сръбската кирилица и шльокавица.... не ми пука за тях! Само историята да не ни закачат! Или са македонци от 1945г. или българите сме част от създателите на Македония , за това обща история! Точка
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
Секс имаше ли на Кемпински? Кога ще ги стигнем Кире и Кокорчо..
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 12
24.06.2022 ДЕН НА ПОЗОРА И НАЦИОНАЛНОТО ПРЕДАТЕЛСТВО НА ГЕРБ-СДС,ПП,ДБ,ДПС !!!
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
Карадъя за Президент!
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Чакали 'одобрение' .. да станат и те *** на еврогейскиа съюз хаха
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
До 38Ми и там има продажни мин'дили като теб и баща ти.
отговор Сигнализирай
34
Morski
преди 2 години
Харесвам 13 Не харесвам 7
Егати и фон дьо тена и фон дер Лена.... Тези Брюкселски зелки спечелиха Мижава Македония, а загубиха България! Човек започва да се чуди откога Путин ги е инсталирал в ЕП и ЕК, че толкова защитават отрочето на Коминтерна т. нар. Република Македония! И се оказа, че първият предател на България от новото време се казва човекът настоявал за признаването на независимостта на една Коминтерновска държава - ЖЕЛЬО ЖЕЛЕВ!
отговор Сигнализирай
33
Вуте
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 7
Да е.. и евроатлантическите *** само центове са им в главата, всеки ром от махалата стана евроатлантически писач. Мразя ви безплатно евроатлантическите ромски и крадливи полит. ***. Центове жалки вървете си в американскоти посолството, вие сте анти Българи.
отговор Сигнализирай
Новини