IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Коста от Белград - най-жестокият масов убиец на деца в историята на света


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

64
Ми не
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 5
Няма никакво насилие над убиеца!!! Първо - повечето убити са МОМИЧЕТА! Второ - той самият казва на въпроса защо? " Аз съм психопат!" И е така.
отговор Сигнализирай
63
До Децата се побъркв
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 11
Тоа па изпляскалия, видял 5 деца и си направил извода. Пич само ще ти припомня, че младежите през 60-те години в САЩ си имаха сексуална и наркотична революция както искаш го разбирай. Тогава всички отрекоха това поколение и казаха, че нищо не става от тях, а реално те изградиха света в който живеем днес и те убиха СССР. Нещо са ти непонятни нещата и не си се научил. От послушни деца не става нищо, това го запомни!
отговор Сигнализирай
62
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 2
Ами, криминологията изучава видовете престъпност, криминалната личност.
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 5
Какви са тези лъжи . Американските олигарси са избили милиони деца по цял свят !!!!
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
До Анонимен 60 - Даже и в Тексас не става така... А там, да видиш оръжие, е като да видиш телефон. Почти всеки има.
отговор Сигнализирай
59
Заглавието???
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
НЕ. НЕ Е НАЙ- МАСОВОТО убийство на деца. В САЩ 2012 има 28 жертви ученици. Но е най- жестокият НЕПЪЛНОЛЕТЕН убиец на деца в света!!
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 3
Ужас време е Путин да влезе с танковете в Сърбия и да въдвори малко ред.
отговор Сигнализирай
57
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 5
До Анонимен 62 - Мммм, не знам пич. Аз играя основно Animal Crossing.
отговор Сигнализирай
56
Децата се побъркват
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 4
Пред очите ми дете на 14г. се побърка от тик-ток. В САЩ ситуацията е плачевна, а ние копираме всичко, което те правят. Тъжна картинка. Една вечер влезнах в Макдоналдс да хапна бях закъснял след работа доста и беше пълно с тийнове. Жалка работа. Момичетата раздърпани шафрантии със всяка втора дума "бе" и "***". Момчетата половината все едно са на гей-парти, другите пишман батки с дънести и скъсани дънки - да го стисна за певеца и да с..ре ла..на цяла седмиза в тях. Много е зле работата.
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 25 Не харесвам 3
Днешните възрастни създават и възпитават децата в агресия и насилие. Те създават дистопичния свят, в който те утре ще живеят.Вижте какви видео игри ираят - пълни с убийства и децата даже се радват като убият лошия. Даже книжките за най-малки съдържат също агресия и насилие. Сега ще им объркват и съзнанието за това какви са - момченца или момиченца. Всичко е целенасочено и целите са жестоки.
отговор Сигнализирай
Новини