IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Вучич: Убийте ни, не признаваме Косово


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 29 Не харесвам 15
Вучич, няма нужд да умирате. Просто да няма никакви бизнеси и никакви инвестиции от ЕС в Сърбия и да няма никаква търговия между ЕС и Сърбия. Това е достатъчно за да стигне Сърбия до това да яде обелки от картофи. Защото автомобилите които строите са Фиат, а не са Лада. И защото нямате пристанище, че да търгувате с Китай. А съседите Хърватия, Унгария, Румъния и България са в ЕС, а Македония скоро ще бъде в ЕС. Всички плюете ЕС и САЩ, обаче без търговията с ЕС и САЩ сте доникъде.
отговор Сигнализирай
3
Бико
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 14
Ще го признаете,както ние признахме Република Македония.
отговор Сигнализирай
2
ПроСоТо
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 24
знам,че от страна на ония,а и от наша страна,има упорити опити да се насъскват двата народа-българския и сръбския..Но истината е,че за разлика от нас ония не си поплюват...Представете си какво щеше да бъде,ако някой се опита да отдели примерно Кърджали от Бг !..."Ред сълзи и ред сополи" от *** и НИЩО ПОВЕЧЕ..
отговор Сигнализирай
1
По същество
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 34
Национална позиция, която заслужава адмирации. Ние трябва да им помогнем с Косово и влиянието им в Черна Гора и Босна в замяна на това те да спрат да тровят македонците и да подкрепят нас там, плюс повече права за българите в западните покрайнини и поморавието.
отговор Сигнализирай
Новини