IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Отстъпва ли Япония от електрическите автомобили?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
Идват Конопените технологии, така както едно време са правели каросериите от Конопена пластмаса и са се движели на Конопено Олио. В момента има направени Батерии за леки коли от Конопени Нано частици. Капацетивността на тези батерии е след зареждане да изминава над 1500 мили. Конопените леки коли с конопени батерии ще тежат около 300 килограма. Но за тези технологии никъде не се говори. Влезте в YouTube и напишете "Ford Car Hemp 1941" и ще видите как сЧукове бият по колата и няма счупване!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 1
Да не са луди да се хвърлят на електрички, това е временно явление.
отговор Сигнализирай
7
Уха
преди 4 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 2
Японците отдавна знаят опита на Балканкар с електрокари срещу мотокари. Който разбрал разбрал. Няма как да се намали теглото на батериите - това е проблемът и това е нерешим проблем.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 3
Франция пък точно 1 свестен автомобил не са произвели.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 21 Не харесвам 4
Не съм голям фен, но японците си развиват хибридните системи от десетилетия, именно защото поне за сега това е бъдещето. Да, може да не са най-луксозните или бързи, но са най-качествени, Тойота дава 10 год гаранция, а китайските електрички горят като факли.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 3
Факта е че тази се година се наблюдава глобален спад на продажбите на ел. автомобили, защото хората разбраха, че те са много непрактични и трудни за експлоатация. Чисто технологично ДВГ са много над ел. автомобилите, ето защо е необходимо разработването на базово нова по-добра технология. Водорода е супер, но производството и съхранението му са много скъпи.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 0
Да японците ще си произвеждат хибриди, поне Тойота.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 1
Отстъпва от играчките на батерии и се връща към автомобилите.
отговор Сигнализирай
1
Електрическия
преди 4 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 4
Автомобил е опасен и вреден за човечеството.
отговор Сигнализирай
Новини